Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyöngyöspatai közmunkaprogra...

A gyöngyöspatai közmunkaprogramot a Jobbikos polgármester miatt van, vagy tőle független intézkedés?

Figyelt kérdés
Én eddig sehol se olvastam, hogy lenne hozzá köze, ha tudtok róla valamit, kérlek osszátok meg. Linkek előnyben.
2011. aug. 4. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Még a z időközi választás előtt eldöntötte a kormány, hogy Gyöngyöspata lesz a közmunkaprogram mintatelepülése. Akkor is elindult volna, ha más nyeri meg a választást.
2011. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
2011. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem lett volna Jobbik,akkor Gyp-en minden ugy ment volna tovabb,mint eddig.

Orban-orban,de dörzsölt vagy.De,mi magyarok nem vagyunk hülyek!

2011. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez állami dolog. De kérem, max 2 hete nyertek, ennyi idő alatt nem lehet gyárat odavinni...
2011. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bizony, itt Fideszes a vezetés mégis van közmunkaprogram, a Jobbik csak learatja a babért. Nem is csodálkoznék, ha a jobbik honlapján úgy lenne beadva pár hónap múlva, hogy ez a Jobbik kezdeményezése volt. Különben annak a falunak annyi pénze nincs, hogy önmagát fenntartsa, nem még gyárat telepítsen...
2011. aug. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 doboszoli ***** válasza:

A Fidesz korábbi hozzáállását jól tükrözik a "hadiállapot kori" nyilatkozataik, majd B.J. fenyegetőzése.

Most nagy csinnadrattával megpróbál tőkét kovácsolni belőle.

Miért nem vagyok meglepve?

2011. aug. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az válaszokat!
2011. aug. 5. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!