Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz börtönbe akarja...

Ha a Fidesz börtönbe akarja küldeni az mszp-seket mert növelték az államadósságot 2002-2008 között, akkor maguk is mehetnek rögtön utánuk?

Figyelt kérdés

Mivel a Fidesz alatt is nőtt az államadósság...


[link]


2011. aug. 5. 22:57
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Főként kolopele válaszára lennék kíváncsi!
2011. aug. 5. 22:58
 2/28 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok kolopele, de mehetnek nyugodtan, mert eddig csak romboltak és pusztítottak.
2011. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Na OK, de akkor nem BŰNÖS módon nőtt az adósság! Az MSZP alatt meg igen!


Azért érdekes, hogy UTÓLAG akarnak törvényt gyártani, hogy be lehessen csukni azokat, akiket eddig sehogy sem sikerült... Ez aztán a demokrácia!


Szerencse, hogy majd (ugyanezen jogszabályok alapján) ők is ugyanoda mennek, ha letelt a kiszabott idejük.


Pedro

2011. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
19%
Nem hiszem el, hogy ugyan ez most csak az alcímben, de az 5. kérdés amit nekem szántak. Nem gondoltam volna, hogy a neten egy anonim oldalon is akkora sikerem lesz, mint az életben, de ez már csak így megy. [link] Ez inkább hitelesebb számomra, az ellenzéket figyelmen kívül hagyom belőle. És nem szabad azt a tényt sem elfelejteni, hogy a szocik 8 éves kormányzás alatt vitték így fel az államadósságot, a Fidesznek meg még alig több mint egy éve volt hogy ezen javíthasson. Majd 2018 - ban visszatérhetünk rá.
2011. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
a fidesz mindig csökkentette az állam adósságot te okostojás!
2011. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
kolopele-nek pedig teljesen igaza van!
2011. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
43%
Nahát, van valaki aki az én oldalamon áll? A százalékodon látszik is, hogy nem vagy Fidesz ellenes.
2011. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

kolopele


én viszont inkább az MNB hivatalos jelentésének hiszek...

[link]


Pedro

2011. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
2011. aug. 5. 23:35
 10/28 A kérdező kommentje:

Persze majd kitalálják a fideszesek hogy az mszp nagyobb mértékben növelte az államadósságot, de gazdasági világválság volt könyörgöm...

És ilyen megszorítások se voltak.

2011. aug. 5. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!