Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szabad kimondani,...

Miért nem szabad kimondani, hogy van cigánybűnözés?

Figyelt kérdés
Ha vki ezt meri mondani rögtön rasszistáznak.Holott tényleg van.
2009. ápr. 10. 11:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
mert az igazság fáj.
2009. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%

lóf@szt a sok idióta emberből.. én kimondom bárhol nemfélek h rasszistáznak, miaz h nekünk kell hallgatni a sok sz@rházi cigány miatt?


nincs olyan h "nem szabad" demokrácia van nyugodtan kimondhatod

2009. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%
na ja, nem értem, hogy miért ódzkodnak ettől a politikusok, meg bárki ebben az országban. és ha kimondja akkor milyen következménye lesz? semmi! rasszistának nevezik és kész. ha az rasszista aki kimondja, hogy mi megy itt akkor tényleg egy csicska országban élünk. (mondjuk ez már párszor bebizonyosodott)(első voltam)
2009. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem szabad kimondani, mert ezzel negatívan diszkriminálod őket. Sajnos a kifejezés létezik, csak hát nekik ugye "jogaik" vannak, amiket pontosan ismernek. Sajnos a KÖTELESSÉGEIKET már nem vágják ennyire. Illetve a törvényekre is szarnak nagy ívben.
2009. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

miért kell lepontozni a válaszokat, amikor teljes mértékben igazak? =/

persze, hogy vannak jogaik, nekem semmi bajuk velük, ismerek normális romákat, akik sosem viselkednének úgy mint jó pár "társaik".

vannak jogaik, de nekem is van jogom ahhoz, hogy nyugodtan végigmehessek este az utcán, és ne kelljen átélnem, olyat hogy egy szál cigiért fenyegetőzik, meg nyomja a sz*rt.

2009. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

A rasszistázóknak is meg kell élni valamiből, rengeteget adófizetői pénzt lenyúlnak (=megélhetési rasszistázók).


Meg a cigányság bizonyos pártoknak remek szavazóbázis, a "tájékozatlan" (hogy finom legyen) embereket baromi könnyű megvezetni.

2009. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
52%

Az a gáz, hogy ez a kifejezés azt mutatja, hogy minden cigány bűnöző. Ez így ebben a formában viszont nem igaz.


Én is ökölbe szorítom a kezem és felkészülök egy potenciális támadásra, ha túl közel jön egy ilyen kisebbségi, de akkor is van pár, aki rendes ember, és őket sérted ezzel a szóval.

2009. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: miért, a szőke nős viccek minden szőkére jellemzőek? Mégsem kezdenek el pártba tömörülni, a barna hajúak ellen uszítani és külön jogokat követelni, amiért szőkék.
2009. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
Dehogynem. Van szőke nőket védő szervezet, ami fellép a szőke nős viccek ellen. (nem sok sikerrel).
2009. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!