Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ajánlószelvény a Parlamenti...

Ajánlószelvény a Parlamenti választáshoz?

Figyelt kérdés
Ezt most nem értem,kellenek az adataim és,hogy kit jelölök.Lehet ebből bajom,hogy nyilvánosan,lényegében mindenki tudni fogja,hogy kit jelölök?
2009. ápr. 10. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne?Odaadod annak a pártnak, amelyiket jelölöd.Maximum ha az ismerőseidnek vagy a szomszédoknak elmondod, akkor 1-2 ember máshogy fog viszonyulni hozzád.

Amúgy semmi bajod nem lehet.

2009. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is kellett. Ez nem kötelez téged semmire. Minden jelöltnek kell rendelkeznie egy bizonyos számú ajánlószelvénnyel, különben nem indulhat. De önmagában nem azt jelenti, hogy neked rájuk kell szavaznod. Én volt már, hogy tök kicsi pártnak (akikre nem is akarok szavazni) adtam oda, teljesen mindegy.
2009. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg csak az a párt tud róla, akinek odaadod, illetve azok látják, akik hitelesítik az ajánlószelvényeket. De (elvileg) mindkettőt titoktartás kötelezi és az adatokat nem használhatják fel sem saját, sem üzleti célre.
2009. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!