Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan agresszív, lekezel...

Miért olyan agresszív, lekezelő, fenyegető, megfélemlítő párt a Fidesz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Mert azt hiszik, hogy ezzel elérnek majd valamit, hogy nagyot tudnak szakítani, de épp ellenkezőleg!
2009. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Most itten valaki nagyon unatkozik/vagy ez a dolga, hogy kérdés formájú kijelentéseket tegyen fel a FIDESZ-ről? Én ugyan nem vagyok Fidesz szimpatizáns, de miért kell ez csinálni? Annyira kilóg a lóláb. Ez az oldal arra való, hogy kérdezzenek az emberek.

A propangát nem itt kéne folytatni.

(Tudom, hogy itt is működik, de sajnálom azt a szervezetet aki ilyenre szorul)

2009. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert az agymosó média ezt akarja elhitetni veled. Sikerült nekik. Szavazz Maunikára.
2009. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Egyátalán nem aressziv a Fidesz, inkább lagymatag, elnézést ez itt valoban nem a propaganda helye, de inkább ök mint az Msz(m)p.
2009. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
62%

Mert az MSZP-SZDSZ ageresszívnak, fenyegetőnek és megfélemlítőnek állítja be. Veled már sikerült elhitetniük!

Velem nem és nem is fogják:-)

SZEBB JÖVŐT!

2009. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Nincs szó megfélemlítésről szerintem.Viszont lekezelőek az biztos.Gondolom a biztos siker tudatában.
2009. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!


Úgy látszik, a kommancsok már féltik a hatalmukat, beindult a propagandagépezet minden fórumon. Nagyon helyes, ez azt jelenti, féltik a pozíciójukat.

2009. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Hintalow ***** válasza:
39%
Szerintem minden párt ugyanezt csinálja, csak mindig ki van adva feladatba az aktuális embereknek, hogy most éppen melyik ellenséges tömörülés nevét illesszék be ugyanabba a mondatba.
2009. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Micsoda ócska szar szöveg.
2009. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
Úgy látom nem őszintén kell írni ide sem,hanem amit a nagy dakota megkíván.
2009. ápr. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!