Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi rá az esély, hogy...

Mennyi rá az esély, hogy 2014-ben a Jobbik nyerje a parlamenti választásokat? Szerintetek Vona Gábor jó miniszterelnök lenne?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 18:53
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

Minden esély meg van rá, csak sajnos a média hazudik, elhallgatja a Jobbikot, így sanszos a dolog, hogy mi lesz, de reméljük a legjobbakat!


Vona Gábor a lehető legjobb miniszterelnök lehet Magyarországon, kétség nélkül merem állítani!


Míg az elmúlt 24 év politikusai szinte csak saját magukkal, és a haverjaikkal, családjaikkal foglalkoztak, addig Vonának az ország, és a nemzet a fontos, illetve a magyar emberek! Azt ugye tudjuk, hogy a Fidesz/MSZP magyargyűlölők... Természetesen nem mondják ki nyíltan, de ahogy viselkednek, amiket mondanak, amiket csinálnak, abból mindenki látja, aki nem agymosott

2014. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó elég naiv vagy:D

Szerinted érdekel valakit is mások sorsa?

Az,hogy a parlamentben vannak,annak a jele,hogy a buta embereknek erre van igénye.

2014. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

Nézd meg az eddigi településeket, ahol a Jobbik nyert időközi választásokat 2010 óta. Mindenhol a sz.rból csináltak várat! Ja és egyáltalán nincs igazad! Tisztességesen is meg lehet gazdagodni, de az igazi gazdagság nem a pénz, hanem hogy legalább 7-8 millió ember szeret...


De ha a pénz a fontos, akkor is meg lehet gazdagodni tisztességesen is, nem kell ahhoz átkúrni egy országot!


És nem vagyok naiv, de a Fidesz/MSZP teljes mértékben leszerepelt, LMP megszűnt, ki maradt más? Csak a Jobbik! Ha nem mész el szavazni, azzal automatikus módon a Fideszt támogatod úgy, hogy nem is tudsz róla.


Akkor nem olyan nehéz, hogy kire kell szavazni Áprilisban. A Fidesz 2x kapott esélyt, az MSZP 3x, az összes alkalommal becsapták az embereket, visszaéltek a hatalmukkal! A Jobbik még nem kapott esélyt SOHA! Annyi a minimum, hogy 1 esélyt megérdemelnek, akármilyenek! De a Fidesznél, meg az MSZP-nél, csak jobb lehet!


Annál rosszabb szerintem nem kell, hogy kilóra kiárusítják az országot külföldieknek, meg a multiknak. Eladják a magyar földet stb. Az kb olyan, mintha az ember eladná a szívét, és élete végéig gépeken lenne...


Szóval nem kérdés, hogy kire kell szavazni!

2014. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

És antidemokratikus nézeteket vall:DD

azt ne felejtsük el:)

2014. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim válasza:

Szerintem szoros küzdelem lesz, de több esélyük van most, mint 4 éve.


És igen, szerintem Vona jó miniszterelnök lenne.

2014. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezek a buta emberek hol élnek....
2014. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

miért vallana antidemokratikus elveket?

ez nagyon érdekelne... mondanál legalább 1-et a Jobbik programjából, mert akkor lemegyek neked hídba, ha 1-et is találsz...

2014. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!