Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megszorítás, elvonás, pénzbesz...

Megszorítás, elvonás, pénzbeszedés - Bajnai csomagja. Ki hisz még ezeknek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Hát én nem!
2009. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Mivel a pénznyomás monopóliuma nem állami tulajdon másképp nem lehet pénzt csinálni. Sajnos a semmiből nem lesz pénz. Az, hogy megszorításra, pénzbeszedésre szükség van abban hiszek. Abban, hogy tökéletes fogják kezelni azt a pénzt és a legjobb döntéseket hozzák azt meg sose fogjuk megtudni ahány nézőpont annyi vélemény lesz.
2009. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%
Én most olvastam az indexen, hogy mi lesz ... segítene nekem valaki? Mit jelent ez a 2012 a GYED,GYES-re vonatkozóan? Én már nem értem. Ezt a dátumot elég sok oldalról meg lehet közelíteni!
2009. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
88%
Nyilvánvaló hogy csak spórolással lehet az országot gatyába rázni, de az nem tetszik, hogy mindig csak az átlag ember övén vesznek bentebb egy lyukkal. Az ritkán jut eszükbe, hogy a túlfejlett, elrákosodott államaparátuson kéne kicsit spórolni.
2009. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Jó hát úgy kell kezelni minden ilyen újabb maromságot, hogy semmi másról nem szól, minthogy még egy évig lophassank össze-vissza, de azért közben legyenek látszatintézkedések. Na ezek is oylanok, atztán majd jól megszedve magukat, eltűnnek a frászba 1 év múlva ... ők is tudják, hogy itt a vég, de amit lehet, azt még mentik.
2009. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
32%
Valamin meg kell huzni!Szerintetek a Fidesz mit tenne?Ugyan ezt,és amilyen analfabéta a magyar nép fele,annak örülne,mert a Fidesz tette!Megvonják a 13-ik nyugdijat,na és?Más országokban nincs ilyen.Elvégre egy év 12 hónapból áll.
2009. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!