Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavazna a Jobbikra, ha...

Ki szavazna a Jobbikra, ha most választások lennének?

Figyelt kérdés
Én igen.
2009. ápr. 21. 21:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Én is.Néhány pontjukkal nem értek egyet, de azok annyira szélsőségesek, hogy képtelenség megvalósítani.
2009. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
3%
Félreértés ne essék,de ezt mondták '33környékén a németek is.Magyarán a kis dolgok kinövik ám magukat,ha teret engednek nekik!Nem,nem és nem szabad még a lehetőséget sem megadni a szélsőségnek!
2009. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Szerintem az szdsz is elég szélsőséges csak a devianciát támogatja.Drogok,melegek,stb.Mégis ott ül a parlamentben.
2009. ápr. 21. 21:53
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

egy pontot mondj ami szélsőségességre utal!!!!!!!


kimondani valóságot nem szörnyűség még


nincs hozzászokva ez az ország az igaz hanghoz


ha vki felelősségre vonást akar

és meg kívánja nézni kik vitték el magyar nemzet tulajdonát attól félni kell

és le kell járatni


ne higgyétek el amit média hazudik


győzzön a jobbik


az első párt amelyik összegyűjtötte az ajánlószelvényeket

www.valasztas.hu


félhet a tolvaj elit!! - jönnek a tiszta szinű ijfak -

2009. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
tiszta szívű - elírás
2009. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%

Igen, tessék szélsőségességet idézni a Jobbiktól.


Én is biztos Jobbik szavazó leszek. Szebb jövőt! :)

2009. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, az előző vagyok. 7 éve egy abszolút szélsőséges, magyargyűlölő párt kormányoz, de gondolom ezzel semmi probléma.
2009. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
17%

Hát pl itt vannak a szélsőségek.

A már a fogantatásától emberi életnek tekintett magzat valódi törvényi védelme. Az egészségügyileg nem indokolt művi meddővé tétel eltörlése. - Na még csak az kéne. Hadd döntsem már el mit teszek a testemmel és mit nem. Tönkretenni egy esetleg alig tizenéves lány aki véletlen a saját hülyesége miatt esett teherbe?

Az egyházi esküvő állami anyakönyveztetése. - A jóisten nem fog lejönni tanúskodni. Qurvára nem.

Kötelező erkölcs- és hittan bevezetése az általános és középiskolákban. - hát hogyne.. kötelelző hittan. Nem örülnék neki, ha a gyerekemnek kötelező lenne a hittan.

Halálbüntetés - erre nem is mondok semmit. Soha az életbe vissza nem lehet állítani se a morális, se a jogi hátterét. Nem beszélve, hogy akkor vége az Ensz és Úniós tagságnak is.

A többi ponttal nagyjából egyetértek.

2009. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Te döntheted el mit teszel a testeddel.Ha nem akarsz gyereket,akkor nem kell kefélni.Meg védekezni is lehetséges.Én örülnék neki,ha a gyerekem hittant tanulna.Képzeld el,hogy vissza lehet állítani a halálbüntetést.Texasban például ma is működik.Az ensz és az unio pedig csak kihasznál bennünket.Nekik az az érdekük,hogy tönkretegyék a magyar mezőgazdaságot,mert konkurenciát jelentünk nekik.(már nem annyira sajnos)Sorra szűnnek meg,illetve kerülnek magánkézbe az állami cégek,közben meg a hatalmas felvásárlóerővel bíró orosz illetve kínai piacot teljesen kihasználatlanul hagyjuk.
2009. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Egy video az abortuszról:


FIGYELEM,SOKKOLÓ VIDEO!CSAK 18 ÉVEN FELÜLI ÉS ERŐS IDEGZETŰ FÓRUMOZÓK TEKINTSÉK MEG!


Nesze nektek liberalizmus.A szabadság nem arról szól,hogy bármit megtehetsz.Felelősség is van a világon.Tudod,nem csak a saját testedről döntesz.


http://www.youtube.com/watch?v=UMe6-A9Hifo

2009. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!