Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is féreg a bírók...

Szerintetek is féreg a bírók meg az egész rendszer hogy debreceni graffitist 16hónapra fegyházra ítélnek el 200forintos graffitiért sthol bucikát meg 6 hónapra küldenek be drogos ittas vezetés ért és balesetokozásért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 11:43
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Szerintem egy rohadt férgek
2011. szept. 11. 11:44
 2/29 anonim ***** válasza:
18%
Nem Stohlt akarom védeni, mert nekem ugyan nem rokonom. De az ilyet nem is büntetném.
2011. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
48%
Ez szerintem is erős. Milyen ügyeid voltak még előtte?
2011. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
38%
valakit azért ítéltek el mert egy barom nem védte le a wifijét vki meg ott netezezz, és kemény 4 forint kárt okozott!!!
2011. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Foxyy ***** válasza:
42%

igen, ez az eset valóban felháborító. mondhatjuk azt, hogy a graffitis is művész, nem?

sok érvet fel lehetne hozni, de nem érdemes, sajnos úgy sincsen semmi értelme, csak magunkat idegesítjük vele. mindenesetre mindannyian tudjuk, hogy undorító egy eset ez...

2011. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Nincs igazságszolgáltatás, csak jogszolgáltatás. Ha a graffitisnek jó ügyvédre lett volna pénze, ma vidáman rajzolgatna tovább.
2011. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%

"Nincs igazságszolgáltatás, csak jogszolgáltatás. Ha a graffitisnek jó ügyvédre lett volna pénze, ma vidáman rajzolgatna tovább."


Nem rajzolgatna, mert már tarkónlőttem volna.

2011. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%

Na, utána néztem ennek a kérdésnek, itt a link:


[link]


Csávókám felfüggesztettet kapott. Csak annyit kellett volna tennie, hogy nem csinálja megint. Szerintetek, ha valaki kap egy felfügesztettet, annak ne kelljen leülnie, ha visszaeső? Ha így lenne, akkor mitől lenne felfügesztett?

Az okés, hogy nem érdemelt volna börtönt, de ha már egyszer ott lóg felette Damoklész kardja, hát normális az ilyen, hogy megint csinálja?

2011. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként meg nagyon helyes, hogy fellépnek a grafittizéssel szemben. Ugyanúgy kéne bánni az utcán szemetelőkkel is. Először pénzbírság, utána felfüggesztett, végül börtön. Undorító ahogy kinéznek városrészek az ilyenek miatt.
2011. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Hát ez van. Ha egymáshoz mérjük az ítéleteket pláne igazágtalan. Kb. így néz ki magyarországon: fegyveres rablás 20év, részegen baleset okozás 2-4év felfüggesztett, állatkínzás 10ezer forint, emberölés hirtelen felindulásból 5év, elöre kitervelten, különös kegyetlenséggel, fiatalkorú ellen 10év, ugyanez többrendb. 12év.
2011. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!