Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én őszintén szurkolok a...

Én őszintén szurkolok a fidesznek, hogy sikerüljön neki a gazdaság növelése de úgy látom, hogy a rossz úton járnak. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szurkolás helyett inkább imádkozz,hogy az Isten megvilágosítsa az értelmét, és rossz döntések helyett jót hozzon. Erre nagyon kicsi az esély.
2011. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Mert miért is látod így?

Olyan vagy, mint egy szőke nő aki odajön, hogy én igazán csodálom a mocidat, de szerintem egy kicsit köhög.

2011. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Igen, sajnos tényleg úgy néz ki, hogy rossz úton haladnak. Bár én már a választásokkor sem bíztam annyira bennük, hogy rájuk voksoljak. Azóta másodéves közgazdász-hallgató vagyok és csak megerősítést nyertek a korábbi elméleteim, tanáraim is, bár burkoltan, de keményen kritizálják a kormány gazdaságpolitikáját. De hát ezeknek édesmindegy, több szakember is figyelmeztette őket, hogy nem jó, amit csinálnak, mind hiába. Csak a saját zsebükre játszanak, az már nem fontos nekik, hány embert küldenek utcára.

Hozzátenném, egy valamiben igazuk van, bár a megvalósítás ott sem a legjobb: túl sok az eltartott az országban, az ilyesfajta kiadásokat le kell csökkenteni. De nem feltétlenül a táppénzzel vagy az adójóváírással kellene ezt elérni, nem a munkásokat kellene csesztetni, hanem mondjuk a sok ingyenélő prolit, falun ilyen rengeteg van. Csak úgy példaként, Dunántúli település, kis falu, 400 fővel... hány dolgozik abból?! Talán 50-60 ember. Jó része nyugdíjas (ennek nagy része életében 20 évet nem dolgozott), jó része rokkantnyugdíjas, aztán van a közmunkás, a munkanélküli és az otthon ülő (aki nem is keresett soha munkát, főként nők). Itt kezdődik a nagy probléma... mindenki pénzt vár a semmiért. Nyugaton ez máshogy működik - pont ezért nem leszünk sosem nyugati szinten.

2011. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Elnézést, dunántúli, kis betűvel. :D Késő van már nekem...
2011. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Talán, ha nem ömlene be az olcsó xar az országba, talán ha itthon termelnénk azt amit itthon is lehet, talán helyrebillenne az a fene nagy államadósság is, amire divat mostanában hivatkozni.
2011. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

"Én őszintén szurkolok a fidesznek, hogy sikerüljön neki a gazdaság növelése de úgy látom, hogy a rossz úton járnak."


Természetesen semmi sem hihetőbb, mint hogy jobban értesz a gazdaságpolitikához, mint a kormány szakértői együttvéve.


Na halljuk, mi lenne a helyes út? Valami önellátós-multiellenes baromság à la Jobbik vagy valami szociális osztogatósdi à la MSZP?


Mindkettőtől csődbe menne az ország. Lehet, hogy erre lenne szükség ahhoz, hogy a baloldali fantáziákban hívők észhez térjenek.

2011. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

ma 21:34


Kevered a szezont a fazonnal. Mi köze az államadósságnak ahhoz, hogy az ország nem folytat sültbolond importhelyettesítő politikát?

2011. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Az Orbán hívők nagyon hamar5 észhez fognak térni. Nem a baloldaliak álmodoznak,hanem a Fidesz. Nincsenek gazdasági szakembereik,vagy ha akad is valaki, Orbán és Matolcsi nem hallgat rá.

Nem vagyok baloldali,csak közgazdász.

2011. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Baracsi Attila.: Nem tudom hogy mi a véleményetek,de nekem valaki azt mondta,hogy Orbánnal vigyázni kell,mert könnyen Ceausescuvá válhat azaz, olyanná válhat mint amilyen volt a 80-as évek Romániájában Nicolae Ceausescu,s a bandája! Nem tudom, de nekem már a kezdettől bűzlött itt a disznófej,mert a 2/3-dal egyértelművé vált előttem,hogy ő akar itt egy "egyszemélyi elnöki diktatúrát" kiépíteni.
2011. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!