Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttok-e akár egy hangyányi...

Láttok-e akár egy hangyányi reményt is arra, hogy Orbán Viktor a legkésőbb 2010-ben esedékes parlamenti választásokig kiemelt szerepéből visszavonul? Nem Ő lesz pártja miniszterelnök jelöltje és a pártelnöki tisztséget is átengedi.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 20:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%

kérdező ?

és szerinted kire szavazzunk

azt tudod te is meg mindenki hogy a hit az már elfogyott az emberekböl

A NADRÁG SZIJAT MEG MÁR NEM IS GYÁRTSÁK AMIT A VÉGTELENSÉGIG LEHET LYUKASZTANI

2009. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
Az csak úgy lehetne,ha a köztársasági elnöki poszt kellene neki inkább.És szerintem az kell neki.Szépen át lesz alakítva a hatásköre és úgy mégiscsak az övé lesz a teljhatalom.De én nem bánnám már azt sem,csak rakjon itt rendet már valaki!
2009. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
18:14-nek Nem beteg vagyok barátom, hanem Orbán Viktor gyűlölő. Te meg az MSZP-t gyűlölöd és lehazaárulózod azt a 3 millió embert aki rájuk szavazott, és azt a kettő milliót is, aki még mindig az MSZP-re szavazna. Hát ezért nem vagyunk jó barátok, ezért nem kérem el a mobil telefonod számát, és ezért nem hívlak meg a háromnapos ünnepre a kertes házunkba.
2009. ápr. 29. 22:02
 14/21 A kérdező kommentje:
A köztársasái elnöki poszt sem jó, mert az viszont az első számú közjogi funkció, gondolj csak bele, Orbán Viktor az első számú magyar állampolgár!? Bárki arrról az oldalról - akár Köteles Kövér László is -, csak ne Ő.
2009. ápr. 29. 22:06
 15/21 anonim ***** válasza:
16%
Szívemből beszélsz, kedves kérdező. dr Orbán Viktor vagyok (Bizony, van ilyen névazonosság)
2009. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
27%
Kedves Kérdező - OV sehova nem enged át semmit, mindent csak NEKI! Utolsó bejegyzésedre: nem látok semmiféle kiutat. Az Mszp-nél csak a Fidesz a rosszabb. Nálam vagy nem lesz szavazás, vagy LMP. Mindegy, csak ne EZEK!
2009. ápr. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
52%
A tegnapi 22:10-es vagyok. Képzeljétek el, milyen érzés most ezzel a névvel élni? El nem hagyom, mert már drága emlékű nagypapám is ezt viselte. De már ugyaniléyen nevű fiam is kiskamasz volt, amikor az úr megjelent a politikában.
2009. ápr. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%

Röviden: IGEN

Bővebben: NEM igen

2009. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
22%
Nem csak a Fidesz létezik!! Aki elégedetlen szavazzon a Jobbikra!! Addig nem lesz valódi változás a politikai klientúrában míg egy új erő be nem jut a parlamentbe!
2009. máj. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
igazából Orbán vissza fog vonulni, mert köztársasági elnök akar lenni, és sikerülni is fog neki sajnos. nagyon gyűlölöm őt. egyébként a Jobbik az még rosszabb. az LMP a legnormálisabb sztem, szóval azért van egy pár, amire lehet szavazni majd 2010-ben
2009. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!