Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Joggal a Jobbik ellen" -...

"Joggal a Jobbik ellen" - Ezeknek az embereknek hogyhogy ennyi szabadidejük van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Legalább valami hasznosat kezdenek a szabadidejükkel.
2011. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
A jobbiknak nincs helye a politikában.
2011. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
"Joggal a Fidesz és MSZP ellen." Na ilyen kellene, de nagyon.
2011. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem joggal teszik. Az újnyilas masírozóknak, keresztállítóknak, arab baráti napot szervezőknek mennyi szabadideje van?
2011. okt. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

"A jobbiknak nincs helye a politikában."


A fidesznek és az mszp-nek nincs helye

2011. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
A turulos akciójuk volt a legszebb. Mert szerintük az náci jelkép. Azt sem tudtam, sírjak-e vagy nevessek. Belinkeltem nekik az Emese álma című mondát, hogy értsék már meg, hogy honnan magyar jelkép a turul. Meg írtam egy kommentet, hogy a kommunista Vajnai Attilán egy Nike póló az egyik legnagyobb öngól amit életemben láttam. Természetesen "joggal" törölték a kommenteket és kitiltottak.
2011. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Mikor fogjatok mar fel, foleg covenantnak a fokolomposnak mondom, akinek meg volt a napi orgazmusa, mert ismet beszolhatott a jobbiknak, h el kell intezni a ciganykerdest es onnantol kezdve eltunik a jobbik.

Nem ilyen marhasagokat kell szervezni, hanem tessek le lehet menni a sorra es a liberalista modszereitekkel neveljetek a jora egyebkent is szorgalmas es baratsagos cigany tarsainkat.

2011. okt. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

A Jobbik az egyetlen párt, aki kimondja, hogy a magyarságért van (még ha lényegében alig tesz is érte többet, mint a többi párt, de kimondja).

Ez jó pár magyargyűlölőnek szúrja a szemét, akik utálják a saját népüket és el akarják azt pusztítani.

2011. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Kerdezo neked hogyhogy ennyi szabadidod van ostoba kerdeseket feltenni>
2011. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

"A Jobbik az egyetlen párt, aki kimondja, hogy a magyarságért van"


Közben pedig iráni fegyvereseket akar behívni a magyarok ellen, médiája és "kulturális" holdudvara pedig fetisizálja a Magyarországot megszálló nácikat. A szennyet szép nemzetiszínbe csomagolja, és ez elég is nektek az örömhöz.

2011. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!