Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Gyurcsány vagy...

Szerintetek Gyurcsány vagy Orbán a rosszabb miniszterelnök?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 22:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
2012ben itt a világ vége, szóval nekik is megkéne dögleniük, bár tudjuk, a csótányok minden túlélnek...
2011. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
43%
Én úgy gondolom, hogy Gyurcsány elrontott mindent, Orbán tovább rontja azt csak tényleg Gyurcsány legalább bevallotta Orbán meg sosem fogja ennyi. Mind a kettőt utálom, de azért GYurcsány kicsivel jobb volt ennyiben.
2011. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 10:57 és 18:23! Amellett hogy utálom Orbánt felvilágosítanálak benneteket hogy Gyurcsány nem nekünk vallotta be amit vallott, ha rajta múlik mindmáig nem tudnánk az ott elhangzottakról. Ezt ő úgy tervezte hogy majd párton belül nyílt titok lesz, de párton kívül senki se tudhat róla. Hát nem jött be neki hálistennek. Ahogy azt mindenhol olvashattátok akkoriban, egy ismeretlen küldte szét a felvételt minden fontosabb újsághoz és tv-csatornához, utána meg Ferike szánalmas kimagyarázásait láthattuk és hallhattuk vagy két héten át ("öö hát én ezt nem úgy értettem", "eddig hazudtunk de mostantól nem fogunk"). Szomorú hogy erre máig emlékeztetni kell egyeseket.
2011. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Persze egy pártgyűlésről ahol csak a fontosabb tagok vannak ott vmi ismeretlen ráérzett, hogy ezt a beszédet fel kell venni miközben ezt senki más nem látja.
2011. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Egyik kutya, másik eb!
2013. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

A kérdés is önmagában olyan, mint az ország szemlélete.


Hogyan lehet "ki a rosszabb" kampánnyal választást nyerni?

Miért nem ki a jobb?


Gyurcsánynak rebeg a szeme. Orbán meg szemrebbenés nélkül hazudik.

Szerintem azért, mert Gyurcsány az MSZP hazugságait adta elő, és nem értet egyet vele.

(Ezért került ki, nem azért mert a sajátjai is utálták...)

Orbán a saját hazugságait adja elő, és szemrebbenés nélkül, mosolyogva, poénkodva.

Szerintem el is hiszi amit mond, ellentétben a Gyurcsánnyal, aki nem hitte el amit mondott.


A kéményadó után azt hittem, ez a vég, de nem.

Ráfejeltek a kutyaadóval.


Amit nem értek!!!


2011-2013-ig vannak válaszok. Kb. mindenki Orbán király mutyivezért tartja rosszabbnak.

Ezt tapasztaltam az életben is. Akármerre járok, akárkivel beszélek, nem találkoztam bevallottan fidesz választóval. Mindenki szidja.


Kérdés: Hogy a turóban lett 2/3-ad, ha nincs is fideszes az országban.

Aztán hogy lett megint???


A statisztikai valószínűség elvén, ellenére annak, hogy nem járok fideszes körben, mondjuk semmilyenben sem..,

legalább minden második embernek fideszesnek kéne lennie.


Tehát a statisztikai számításaim alapján, mivel az ország számos pontján van ismerősöm, valahol az országban egy kupacban annyi fideszes van, amennyi nincs is.

2014. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
X
2019. nov. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de mostmar kimondhatjuk hogy Orbán..
2020. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!