Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vélemények erről a képregényről?

Vélemények erről a képregényről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 6. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy jól jellemzi ezt a szerencsétlen magyar társadalmat.
2011. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ma tudtam meg hogy ki az a Steve Jobs. Egy barátom fél órán át beszélt róla, de rohadtul nem érdekelt a téma. Plussz kb. 5 féle híradásban szerepelt amiket ma valahogy sikerült fél füllel elkapnom, továbbá még 4 ismerős megemlítette.

Aradi vértanúkról senki egy büdös szót nem mondott. Nyilván érdekesebb az amcsicsávó mint akik ezért az országért adták az életüket.

Látom már 7-e van. A szövegben a "ma" kifejezés a tegnapra utal, csak már fáradt vagyok átírni :)

2011. okt. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Mar megbocsass utolso!De hogy jon Steve Jobshoz az Aradi vertanuk?Steve Jobs tegnap halt meg,igy nagyon is aktualitasa van..Az Aradi vertanuk meg 165 evvel ezelott!

...De van egy gyanum...Ezt a baromsagot megen a kuruc generalja,mert te vagy mar kb. a tizedik,aki felemlegeti az Aradi vertanukat Steve Jobs halalanak kapcsan..

2011. okt. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Úgy jön ide, hogy a feltett kérdésről a fent leírtak jutottak eszembe, amik személy szerint engem zavarnak. Mivel véleményt kérdeztek, írtam. Ha jól tudom, valami hasonló célt szolgál ez az oldal.
2011. okt. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Te most viccelsz ugye?Meghal egy ember,egy nagy ember,egy zseni,aki szorgalmaval,szakmai szeretetevel,zsenialitasaval a garazsbol kiindulva felepit egy birodalmat,aki milliardos letere megmaradt egy szakadt farmeres edzo"cipo"s munkamaniasnak..Ra'adast szerenyen...Es neked minderro"l pont most az Aradi vertanuk jutnak eszedbe?Miert nem epp Koppany vezerunk?Bazzz...Az agyam eldobom..Tudod,nem kell gyaszolnod,nem kell siratnod,viszont mint halott embertarsadnak illene megadnod azt a tiszteletet,ha nem tudsz rola jot,vagy epp semmit,akkor inkabb hallgatsz es nem szolalsz inkabb semmit!Nem azert kell tisztelni valakit mert "amcsi",hanem azert,mert az alapveto",minimalis tisztelet minden embernek kijar!Foleg egy halottnak..Aki nem keveset adott a technikai fejlodeshez!
2011. okt. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Egyebirant Steve Jobs oktober 5.-en halt meg...
2011. okt. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 49%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 05:01


Ott a pont.

2011. okt. 7. 13:21
 8/15 anonim ***** válasza:

5-én halt meg, jogos. De másnap került a híradásokba.


Teljesen jogos amit írtál az első bekezdésben, igazad van! Nem igazán ismertem, mivel írtam, hogy 6-án tudtam meg, hogy ki is volt. Ezért elnézést kérek, ha esetleg Téged megbántottalak! Steve Jobs halálát sem akartam elbagatelizálni, vagy kisebb jelentőségűnek feltüntetni. Utánaolvastam, és tisztelem a tudását, és amit elért, és sajnálom, hogy meghalt! Őszintén!


A második felével viszont vitatkoznom kell! Mivel teljesen kifogattad a szavaimat.

"Es neked minderro"l pont most az Aradi vertanuk jutnak eszedbe?Miert nem epp Koppany vezerunk?"

Ott a képregény amit a kérdező linkelt! Vedd már észre! Arról jutott eszembe és az is hogy lényegesen többet hallottam az ő nevét azon a napon, mint a szabadságharc hőseiét. Nem vagyok egy nagy hazafi, de azért tiszteljük az emlékét a hősöknek!

Ennyi erővel én is neked ugorhatnék, hogy Te az aradi vértanúkat nem tiszteled, holott te sem írtál róluk semmi lealacsonyítót, ahogy én sem Steve Jobs-ról. Nem kell mindjárt mindenkiben az ellenséget látni meg nekiugrani, ha a véleménye nem egyezik a tiéddel.

Nyilván vannak olyan dolgok amikben Te vagy a tájékozottabb, és vannak olyanok amikben én. De ha én tudok többet valamiről, akkor nem szoktam a másik szemére vetni. Abban viszont igazad volt, hogy ha nem tudok róla semmit akkor ne nyilatkozzak.

2011. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolso!Igazad van...Tudod,picit felkaptam a vizet,mert ahany forumon megemlitettek Steve Jobsot,mingyar rakerdeztek es az Aradi vertanuk?Ne erts felre!Nem akarom az Aradi vertanuk ho"siesseget kisebbiteni!Tisztelettel gondolok rajuk,es fejet hajtok elottuk!Ugyan ugy,ahogy ukapam,ukanyam elott...Bar sajnos az oket nem ismertem,azt sem tudom mikor van a halaluk evforduloja...Az Aradi vertanukkal kapcsolatban hasonloan erzek.Tisztelem o"ket,de ennyi...Steve Jobs halala nagyon "friss"..Ezert beszel rola mindenki!
2011. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocs!A sajnos utan ottmaradt egy "az"!
2011. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!