Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik ebben a kérdésben "Szerin...

Akik ebben a kérdésben "Szerintetek melyik állítás igaz Orbánról? " a 3,5, pontokat jelölték, azok tudnának mondani arról valamit hogy miként lehet ez jó a társadalom számára?

Figyelt kérdés

1, Nem ért ahoz amit csinál, és megvezették.


2, Ért ahoz amit csinál, csak eladta az országot.


( 3,) Érti amit csinál és komolyan gondolja hogy jó lehet.


4, Érti amit csinál csak nem ismeri a társadalom valós helyzetét.


( 5,) Nem érti amit csinál és nem ismert a társadalom valós helyzetét.


6, Minden rendben, csak aki nem bízik abba amit csinál az nincs tisztában a helyzettel?


2011. okt. 14. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést!

6 kérdésből kell egyet választani, és a kérdés egyben a válasz is.

Egyébként a 3 pontra: "Érti amit csinál és komolyan gondolja hogy jó lehet." Mi lehet ebbe jó? Senkit sem hagynak az út szélén, nem hagynak, berugdossák az árokba.


5 pontra: "Nem érti amit csinál és nem ismerI a társadalom valós helyzetét." Hát nem ismeri a társadalom valós helyzetét, de nem is kíváncsi rá. Tudja, hogy mit csinál, de valamilyen köd borítja el a tisztánlátását.

Én nem mondom azt, hogy könnyű kormányozni, sőt..nagyon nehéz, de büszkén vállalta ezt a feladatot annak érdekében, hogy kivezesse az országot abból a mocsokból, amit örökölt az MSZP-től. A problémám ott kezdődik, hogy az a mocsok, amit "örökölt", az lassan már -a fidesznek köszönhetően- a nyakamig ér. Persze ez az én bajom, tanuljak meg úszni a sz@rban, aztán vagy sikerül, vagy ellep. Ezt a szmötyit én nem akartam.

2011. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

"Nem értem a kérdést! "


A hiba nem az ön készülékében van!

2011. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a 3-ast írtam. De egy szóval sem írtam azt, hogy ez jó...

Miért van az, hogy az emberek képtelenek azt megérteni, hogy ha valakinek VÉLEMÉNYE van valamiről, az nem azt jelenti, hogy egyetért vele?

2011. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

" válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:08


Én megértelek. Megértem hogy bízol Ov ba.

Csak azt nem értem hogy miből látod hogy itt valami jó irányba mozdulna el. Mik azok azok az intézkedési elemek amiket ha logikacsolat alapján egmásra helyezel, az rajzolódik ki hogy jobb lehet belátható időn belül?

2011. okt. 14. 10:48
 5/8 A kérdező kommentje:

"Én a 3-ast írtam. De egy szóval sem írtam azt, hogy ez jó...

Miért van az, hogy az emberek képtelenek azt megérteni, hogy ha valakinek VÉLEMÉNYE van valamiről, az nem azt jelenti, hogy egyetért vele?



Ebben igazad van.

2011. okt. 14. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Majd ha a vízfejű törpét hívják az USA-ba egyetemi előadásokat tartani és nem Bajnait elgondolkozok a kérdésen...
2011. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

85%os vagyok:

Félreértettél valamit. Nem szavaztam a fideszre, utálom OV-ét, szarabbul élek, én nem eszem rendesen, hogy segítsek a gyerekeimen, csupán a kérdésedre válaszoltam.

Mennék tüntetni, ha nem lenne két csípőprotkóm, de félek, hogy fellöknek a sünök.

2011. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Orbán gondolja komolyan hogy jó lehet, nem a válaszolók.
2011. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!