Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Kossuth tér szobrait akarja...

A Kossuth tér szobrait akarja kipaterolni a győztes rezsim. Vélemények?

Figyelt kérdés

Az utca- és hídátnevezések, az új repülőtérnév és egyebek után most jönnek a "komcsi "szobrok.


[link]


2011. okt. 19. 22:38
1 2
 1/12 bumbi02 ***** válasza:
38%
akkor nevezzük vissza Vácegrest is Zsidónak.. mint ami Szálasiékig volt a neve... na?
2011. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Kossuth körül tényleg egy hamis kultusz épült ki, annyira azért nem volt nagy ember, hogy minden második utcában róla legyen szobor (kérdezd meg mondjuk Görgey leszármazottait!). Ezzel az ötlettel pl. nincs semmi gond.
2011. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Én örülnék neki ha Viktor és Gyurcsány lenne megformázva a téren. Legalább leköphetném mindíg ha arra járok.. Az a baj sok hely van még ott és sok politikus arcképe elférne ott nekem meg nincs annyi nyálam. De érdekes" (most ilyenre telik nincs a a fene nagy államadósság??)

A bkw-ra költenének inkább!! A terek nem adnak munkát se kenyeret!!

2011. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Rühes Fidesz!
2011. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Károlyi szobrát be kell olvasztani, vagy a szoborparkba kell áthelyezni, a másik kettő felőlem maradhat.
2011. okt. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Éljen a Vitya! Csak a Szent Vitya! Nem lepődnék meg, ha halála után a Szent Jobb az ő jobb keze lenne. Istenem, kérlek add meg, hogy így legyen, és mihaszna létemmel áldozhassak ennek az olimposzi jó embernek!
2011. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Erre persze mindig van pénz. De iskolák fűtésére már nincs. Köszönjük ezt is, Fidesz.
2011. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a Fidesznek kellene mennie, jó messzire!
2011. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Látszatintézkedések, hogy ne tűnjön fel, hogy lelopják rólunk a ruhát is.
2011. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A 10.21-es gondolata jutott nekem is eszembe először: 2,5 milliárdot erre most? Aztán ki tudja, mi lesz a vége. Hány iskolát vagy lakást lehetne ebből befűteni, hány szegényt lehetne megetetni több évig?
2011. okt. 20. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!