Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szóltok? Engem ez...

Ehhez mit szóltok? Engem ez annyira a fasiszta és kommunista diktatúrákra emlékeztet, titeket nem? Mi lesz a következő? A Sztálin szobor helyén egy Orbán szobor?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 24. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem diktatúra kérdése, hanem személyi kultuszé. Diktatúra lehetséges személyi kultusz nélkül is. Személyi kultuszt én már nehezebben képzelek el diktatúra nélkül, ám akkor is két külön dolog ez.
2011. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

először is ezt 2006-ban csinálták. A vakok intézete kért fel politikusokat művészeket, hogy engedjék meg,hogy kiöntség az arcukat. Nagyon sokan beleegyeztek,nem csak Orbán. (bár pl. vurcsány mégcsak nem is válaszolt)

Tehát ez a vakok kérésére van, és nagyon sokak arca található ott.

2011. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Igen, fasiszta és kommunista. Szerintem sokan lesznek még, akik egyetértenek itt veled, hiszen annyira sokan éltünk főleg fasiszta diktatúrában, hogy van összehasonlítási alapunk. Azért én a helyedben megkérdezném erről a kínaiakat vagy mondjuk az irániakat. Meg nagyon fontos, hogy olvass el a témában egy könyvet, de arra nagyon figyelj, hogy tényleg csak egyet!
2011. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 (Z) ***** válasza:
Nos, néhány értelmileg nem túl jó helyzetben lévő illetőn kívül minden vak ember útálja ezeket a torzókat. Viszont ezek a vackok jól mutatják azt, hogy gondolkodnak az intézetben dolgozók a vak emberekről. Szóval nem igaz, hogy a vakok akarták, még akkor se, ha erre - szokásos technikával - kerítenek néhány vak embert, aki leteszi a nagy esküt, hogy a világon ezt szeretné a legjobban.
2016. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!