Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rögtön három szdsz utánérzés...

Rögtön három szdsz utánérzés nem sok?

Figyelt kérdés
Van ugye az LMP, amit nem kell már bemutatni, de jön mellé Gyurcsány új alakulata, a DKP, amire tegnap a hír tévében azt mondta az mszp frakcióigazgatója, hogy az szdsz-hez áll legközelebb politika és támogatói kör tekintetében, most pedig 4K néven is szerveződik egy hasonló képződmény. Kell ennyi szdsz-utánérzés? Tudnak majd különbözni egymástól? Ha igen, miben?
2011. okt. 25. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Én örülök, hogy ennyi féle lesz. Oszoljanak csak minél többfele a ballib szavazatok.:)
2011. okt. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Minél többen lesznek,annál kisebb lesz az esélye a Fidesznek!
2011. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én pedig azt gondolom, hogy amihez az mszp vagy Gyurcsány hozzányúl, az elsorvad. A 4K hamvaiba halt meg, amikor kijelentette, hogy nem tartják kizártnak az együttműködést a DKP-vel. Durva, de a három alakulatból még az LMP tűnik a legnormálisabbnak, de ők a Gyöngyöspatai undorító magatartásuk miatt végleg elvágták magukat előttem.
2011. okt. 25. 08:49
 4/5 Antimod ***** válasza:
79%
Kutyából nem lesz szalonna. Minden normális liberális párt nem veti el a nemzeti retorikát, a nemzetben való gondolkodást. Kivéve az itteniek, és ehhez még rájön a bicskanyitogató mentegetése egyes kisebbségekhez tartozó bűnözőknek.
2011. okt. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 08:39


Mármint annál több.

2011. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!