Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bántják annyian Gyurcsán...

Miért bántják annyian Gyurcsányt? (video lentebb)

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, de én még mindig hiszek Gyurcsányban. Őszintének tűnik, és jót akarhat az országnak. Öszödi beszéd? Legalább őszinte volt! Példa lehetne más politikusoknak, legalább annyi vaj van az Ő fülük mögött is. Nézzétek meg a videót, és gondolkozzatok!:)

[link]


2011. okt. 25. 20:41
1 2 3 4 5 6
 1/58 Heckler ***** válasza:
68%
Jó hülye vagy. És nem veled volt őszinte, hanem a párttagokkal. A szemedbe mondta? Ja nem, úgy kellett kiszivárogtatni.
2011. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
62%

"Miért bántják annyian Gyurcsányt? "


mert politikusbűnöző. neki köszönhető a 2/3


"Kövezzetek meg, de én még mindig hiszek Gyurcsányban."


a hozzád hasonlók miatt tartunk ott ahol. én fejbe lőnélek


"Őszintének tűnik, és jót akarhat az országnak. Öszödi beszéd? Legalább őszinte volt! "


Ja, zártkörű rendezvényen...


Ha lenne egy csöpp eszed nem támogatnád azt, aki tönkre vágta a baloldalt...

2011. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező. Van rólad egy képem:

[link]

2011. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
70%

Te nem vagy normális. Szétlopta az országot a bandájával együtt, pont úgy ahogy most a FIDESZ teszi. A hozzád hasonlók miatt van az ország ilyen (finoman szólva) rossz helyzetben, mert az ilyen megrögzött hazudozóra szavaznak.

Komolyan nem értem az ilyen embereket...

2011. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Na bummm! Jó gyorsan megnéztétek a közel fél órás videót!!:) Jah, hogy miattam tart itt az ország, és a hozzám hasonlók miatt?! Ezt vártam! Jó nagy bátorság volt tőlem, hogy ezt a kérdést kiírtam.:)) Akkor sok sikert Nektek és a pártotoknak!
2011. okt. 25. 20:55
 6/58 Heckler ***** válasza:
60%

Nem kell végignézzem az egészet ahhoz, hogy előre tudjam, nem fogom elhinni az n+1 hazugságát.


Tíz perce nézem, és eddig tízszer csinált már segget a szájából, nem tudom, mit tartogat a következő tíz perc...

2011. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

ma 20:45


Neked pedig külön üzennék. Igazán kedves ember vagy, de vigyázz, mert gellert is kaphat az a golyó!

2011. okt. 25. 20:59
 8/58 A kérdező kommentje:
Tudjátok ez a nagy különbség a két oldal között, (jobb és bal) hogy Ti rögtön le hülyéztek mindenkit, és fejbe is lőnétek. Igazán kedves emberek lehettek.
2011. okt. 25. 21:01
 9/58 anonim ***** válasza:
74%

úgy látszik a GYK törzsközönségének szelektív az emlékezete, mert le van pontozva az a válaszom, mely összefoglalja az elmúlt 5 évet...


Tehát ha Orbán egy rakás f*s, akkor visszatértek GYF-hez?


Csak gratulálni tudok...

2011. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
67%
Reméljük tényleg gellert kap, de csak gyurcsótány fejéből távozva és libajnait eltalálva.
2011. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!