Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felmondhatom az internet...

Felmondhatom az internet előrefizetést ha nem kapok internetet?

Figyelt kérdés
Drót-Net Kft-nél kötöttem 1éves hűség nyilatkozatot és az a gondom hogy 3.napja nincsen internet elérésem.Felmondhatom kötbér fizetése nélkül?
2011. okt. 27. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Fel, mivel szerződésszegést követtek el, így a kötbérre sem tarthatnak igényt.
2011. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor ezek szerint jól tudtam!

2011. okt. 27. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a szerződésben milyen rendelkezésre állási idő van meghatározva. Ha pl 96%, akkor még nem szerződésszegés a részükről, mert az 1 évnél kb 13-14 nap kimaradást jelenthet. És az is fontos, hogy a hiba az ő készülékükben van, vagy pedig a tiédben.
2011. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
először rá kéne jönni, hogy mi a baj, ha nem a szolgáltatónál van a baj hanem nálad, akkor baszhatod, előbb hívd fel őket, hogy nincs internet, utána fognak járni hogy mi a baj, csak idő kérdése
2011. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


9.1-es irományt olvassátok


Itthon már mindent kipróbáltam és akkor sem megy

2011. okt. 27. 12:26
 6/8 A kérdező kommentje:
email-re nem válaszolnak és telefonon meg nem lehet elérni őket
2011. okt. 27. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor szépen bemész hozzájuk, és elmondod mi aa bajod, és megkérdezed őket hogy miért nem elérhetőek telefonon és miért nem válaszolnak a mailekre.
2011. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá.Csak sajna telefonos egyeztetés után lehet hozzájuk bemenni
2011. okt. 27. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!