Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországra is valamikor...

Magyarországra is valamikor bevándorolnak az arabok?

Figyelt kérdés
Németországba tele vannak már:S...Legalábbis München-be minden 2. ember akit az utcán látok.Ha ezt Hitler látná nem tudom mit szólna
2011. okt. 27. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Hitler elég szahr alak volt.

Én is arab vagyok és itt élek magyarország.

:)

2011. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert ki volt Hitler, hogy meg van neki engedve, hogy forogjon a sírjában? Nem tudom kérdező mit szólnál, ha mostantól te nem járhatnál szórakozni, csak azért, hogy a felső tízezert ne zavard a szórakozásban...
2011. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Jah biztosan közvetlenül a reptoidok előtt.
2011. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Hitler elég szahr alak volt.

Én is arab vagyok és itt élek magyarország.

:)"

Persze,és pont GYK-n voltál és pont ezt a kérdést láttad meg.Azért ez elég fura...xD

Tudom hogy nincs Hitlernek köze az arabokhoz de azért akkor is.

2011. okt. 27. 16:58
 5/9 A kérdező kommentje:
de most akkor igen vagy nem? csak mert akkor lennének ők,mi magyarok,cig*nyok és akkor mi arabokkal összefognánk hogy ők is jobban élhessenek itt meg mi is és valahogy még kisebb lenne a kisebbség,legalábbis Miskolcon lehetne kevesebb:S Akkor talán az utcára is kimernék menni este
2011. okt. 27. 17:01
 6/9 anonim válasza:
100%
hát Brüsszel is tele van, vagyis lassan több a bevándorló mint a helyi.- nemrég voltam és mondták egyes negyedekbe egyáltalán nem tanácsos járni nappal. éjjel pedig kb sehol mert van hogy EU-s képviselőket támadnak meg fényes nappal a parlament előtt..... nem idén barnultak.
2011. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Magyarországra nem jönnek arabok, törökök, balkániak stb., mert ez egy csóró, lepra hely, ide nem érdemes. Ide már a kínaiak se jönnek. Németországba meg a többi nyugati országba azért ment a sok arab stb., mert még a 60-as, 70-es években behozták őket, és ma is szükség van rájuk. A nyugati polgárok először a vécépucolást, meg a mosogatást adták át nekik, aztán a "zsákutcás" pályákat (pl. pincér, buszvezető), végül aztán ma már szinte minden fizikai munkát külföldiek csinálnak. A magyarok és más kelet-európaiak beolvadnak, az arabok, törökök, pakisztániak nem. 10 % fölött van az arányuk Németországban is, egyes régiókban jóval nagyobb. Elkezdtek önálló etnikai kisebbségekként, szubkultúraként működni, jelentős részben már önálló, egymásból élő gazdaságot is alkotnak. Ez tényleg elég fenyegető, mert lassacskán átalakul a társadalom karaktere, a nyugati polgári kultúra egyre több területen visszaszorul. Ezért erősödik az idegenellenesség, ami nagyon jól látható mondjuk Svájcban, ahol népszavazáson tiltották meg pl. a mecsetek építését.
2011. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"arabokkal összefognánk hogy ők is jobban élhessenek itt meg mi is és valahogy még kisebb lenne a kisebbség,legalábbis Miskolcon lehetne kevesebb:S Akkor talán az utcára is kimernék menni este"

Te eszednél vagy? Ide is az a rettegés kéne, mint nyugat-európába? Rettegni, hogy egy véletlenül kimondott szóért, papírra vetett rajzért kinyírjanak? Szoknyában járó nőket erőszakolnak meg ezek az állatok, mert náluk ez már kur.vának számít. Családegyesítés címén az egész pereputtyukat behozzák ide, tombolnak a becsületgyilkosságok, családon belüli erőszak, még a harmadik generáció sem beszéli az adott ország nyelvét, burka, csador, miegymás... Ha nem vetted volna észre a muszlimok nyugat-európa cigányai, a nyugatiak már azon törik a fejüket, hogy hogyan szabaduljanak meg tőllük.


Anyám borogass!

2011. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát jó igazad van.csak vannak normális arabok is,bár tényleg semmivel sem jobbak a cigóknál.nem igaz hogy nem férnek el Ázsiában:S És még sajnáljuk őket hogy háborúból menekültek...ők maguk is terorristák.a nők ruhája alatt C4,meg volt Miskolcon ez az este hogy 30 éves magyar férfi bombát csinált és robbantott volna,pedig fehér magyar ember,nem jellemző az ilyen.meg olvastam hogy az al-kaida európai terroristákat is képez,hogy beolvadjanak és senki nem számít rá,mint mondjuk egy arab kinézetűre.
2011. okt. 27. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!