Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Románia belügyeibe is beleavat...

Románia belügyeibe is beleavatkozik már a Fidesz? Hová fog ez vezetni?

Figyelt kérdés
Magyar tv-ben láttam a reklámot, hogy a romániai népszámlálásnál vallják be magyarságukat akik ott élnek, nálunk tanulnak vagy ideiglenesen tartózkodnak.
2011. okt. 27. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
ebben mi a román belügy?
2011. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezt akkor kellene mérlegelni, ha a román fél tiltakozna...
2011. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És mi a Fidesz beavatkozás? Ki fizette a reklámot?
2011. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Bárcsak beavatkoznának :D
2011. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Heckler ***** válasza:
77%
Szerintem Románia avatkozott bele a belügyeinkbe, rögtön 100 ezer négyzetkilométert loptak ki az országunkból. Ezen nem vagy felháborodva?
2011. okt. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező!

Ledöbbentem kérdésed pofátlanságán. MSZP-s vagy? azok mennek el hihetetlen messze a pofátlanság terén Most tudnak csodajó tanácsokat adni a FIDESZ-nek... Bezzeg sajátmaguknak nem tudtak. Ha én tettem volna azokat az aljasságokat amiket azok tetttek,nem mernék mutatkozni sehol. Ha mégegyszer bekerülnek a Parlamentbe szavazás útján,megérdemli a magyar nép a sorsát.

2011. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hiába na itt a kampány időszak .a bibsi tanácsadó bohocai elkezdék a gyülölethadjáratot.Rühellem viktort,De szánalmas hogy mindenért ezt a törpecigányt hibáztatjátok
2013. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Én tankokkal avatkoznék be Romániába...
2014. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!