Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez az orbánfóbia?

Mi ez az orbánfóbia?

Figyelt kérdés

Ez az orbánfóbia egyszerűen már röhejes és szánalmas is!

Én nem állok egyik politikai oldalon sem,de ez már nekem is sok,hogy ilyen rémképeket mondanak az Orbánról.

Nem kéne elfelejteni ki volt 8 évig hatalmon és ki jutatta ide az országot.Ugy tünik az emberek amneziában szenvednek.

Amugy az orbán-kormány csak egy éve van hatalmon nem kéne csodákat várni.

És egszerüen nem tudom mia az a nagyon"szörnyű" dolog amitt a fidesz tett az országal,főleg ha összehasonlitásban nézzük ezt az mszp-vel.


Bár nem vagyok fideszes,de én 2004-ben nagyon meglepődtem,mikor gyurcsány(szándékos a kisbetű)lett a miniszerelnök.Egyszerüen elég ránézni és látni,hogy pszihés problémái vannak.És ezt komolyan mondom.

De rengeteg még hülyébb volt Magyarországon,aki rá szavazott és meg is lett az eredménye.

Tönkre tette az országot.És most ezért is már Orbán tehet.

Legyen neki is 8 éve igen legyen.Lássuk mit tesz.

Na akkor utána lehet szidni jogosan.

DE mszp,gyurcsán stb. már csak a börtönbe kéne hogy bejáratosak legyenek....


2011. okt. 28. 22:54
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
78%

"Amugy az orbán-kormány csak egy éve van hatalmon nem kéne csodákat várni. "

Akkor meg nem kéne csodákat ígérni.

2011. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
76%

Attól, mert az MSZP-nek 21 éve a szemétdombon lenne a helye, attól, mert Gyurcsány valóban egy zavarodott ember, attól Orbán és a Fidesz még ugyanolyan kártékony marad.


Nekem az 1989-ben, a Nagy Imre temetésen elmondott beszéde óta ellenszenves Orbán, és a meggyőződésem az évek múltával egyre csak erősödik. Közveszélyes handabandázó demagóg, pökhendi, arrogáns, beképzelt fickó.

Sajnálom, de ez a véleményem róla. És tartok tőle, hogy a mostani kormányzásának katasztrofális következményei lesznek erre az országra nézve :(

2011. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
14%
"A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad." Köszönöm hogy felnyitottad a szememet. Talán neked is van mit felmutatnod már az életben? Valahogy nem hiszem hogy a kis fiatal közgazdászok tisztje volna engem bírálni. Sajnos az okoskodáson kívül nem sok máshoz értenek, de ahhoz viszont nagyon. Lexikonokból nem lehet munkahelyeket teremteni és termelést sem irányítani. Talán meg kellene próbálni előbb mindezt a gyakorlatban is sikerre vinni................
2011. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
87%

""kolopele válasza


Ki bírált téged?

Ha bírálni akarlak azt mondom:


Havet te maradj a kaptafádnál ha sikeres vagy benne és mond azt hogy neked jóljött a fidezs.

De azt ne mond hogy a fidesz jó irányba kormányozza az országoz, mert egyszerüen nem értessz a közgázhoz.

Ez nem baj, mert lehet hogy másban jeleskedsz, csak ne akard megmagyarázni akkor hogy amit a fidesz csinál az hasznos és jó a társadalom számára.

Ne akard bebizonyítani, hogy jó az irány csak mi nem értjük.


Tessék magyarázd el, te hogy gondolod!

2011. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 bumbi02 ***** válasza:
85%

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad." Köszönöm hogy felnyitottad a szememet. Talán neked is van mit felmutatnod már az életben? Valahogy nem hiszem hogy a kis fiatal közgazdászok tisztje volna engem bírálni. Sajnos az okoskodáson kívül nem sok máshoz értenek, de ahhoz viszont nagyon. Lexikonokból nem lehet munkahelyeket teremteni és termelést sem irányítani. Talán meg kellene próbálni előbb mindezt a gyakorlatban is sikerre vinni


Kolopele!


Nincs cégem,nincs állásom- tanuló vagyok -, nincs 300 ezer euróm, vagy svájci frankom. De azért engedtessék meg már hogy legyen saját véleményem. Azért mert neked ezek meg vannak, attól nem feltétlen leszel szélesebb látókörü. Azért mert neked ezek meg vannak, attól még nem kell annak a véleményét/bírálatát leszólnod, akinek ezek -még - nincsenek meg.


Mert lehet valaki komoly gyártulajdonos, ha mellette hülyeségeket beszél, és lehetnek a "kisembereknek" is jó meglátásai.


Az meg hogy személyeskedni neki áltál érdemi válasz helyett... Had ne minősítsem.

2011. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
51%
Sajnálom ha valakiknek a lelkébe gázoltam. Az hogy nem tartom sokra a közgazdász szakot, az nem véletlen. Nap mint nap látom az okoskodásukat a tévében, olvasom az újságokban, mind tudja mit kellene tenni, csak nem tudom mit tennének éles helyzetben. Ugyanazt tanulják, mégis mind mást mond. Persze attól függ melyik pártot képviselik, mondjuk ez nyilvánvaló, viszont így nem túl hiteles. Egyébként engem lehet bátran bírálni, nekem nem a Fidesz óta ilyen az életem, hanem a rendszerváltás óta. Az hogy a Fidesz többre értékeli a munkát mint az mszp, az nekem természetes velük kapcsolatban. Elég volt végleg a Kádáristákból. Az mszp pedig nem kevés embert mentett át abból az időszakból. Most felesleges jönni azzal hogy Orbán Kisz tag volt. Nem nagy ügy és jelentéktelen is. Az meg hogy néha kicsit személyeskedem is, szerintem nem olyan nagy probléma. Nem én vagyok itt az egyetlen. Bumbi, lehet jó meglátása a kisembereknek is, de én azért egy országot nem bíznék mondjuk Sanyi bácsira aki kapál a földeken.
2011. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 bumbi02 ***** válasza:

Csak az a probléma mikor érvekre, nincs ellenérv, csak személyeskedés..


Sanyi bácsira én se bíznám, de Orbánra se bíznám...A Fidesz se jobb mint az Mszp nem kell áltatni magunkat. Megértem ha az emberek egy része választáskor igy gondolta, viszont azt nem, hogy ezután a kaotikus kormányzás után is valaki így gondolja. Szerintem egy kezemen meg tudnám számolni a pozitiv döntéseit a Fidesznek.

2011. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Kolopele, szerinted a fidesz a munkát sokra becsüli? Akkor hogy van az, hogy akik minimálbérért gurcolnek egy gyárban, azok most még kevesebbet keresnek? Vagy szerinted a fizikai munka nem számít?
2011. okt. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
51%
Tudtommal a vállalkozó tulajdonában lévő cégnél, gyárnál dolgozó emberek fizetését nem a kormány szabja meg, hanem a termelés nyeresége és a vezető, kedves Mudri Lav. A minimálbér az csak egy dolog, attól el lehet tekinteni, mint ahogy én is teszem. Engem sem kötelez arra senki hogy nettó 200 ezret adjak a segédmunkásoknak, mégis így cselekszem. Vagyis téves úton jársz, ha azt gondolod nem becsülöm meg a fizikai munkát. Nagyon sok olyan vállalkozás létezik ma is az országban, ahol lehetne adni jobb fizetéseket, csak sajnos a munkáltatónak ez ugye nem kötelessége, ezért nem is teszi meg. Nem is tartom őket sokra. Kivételt képeznek azon vállalkozások, ahol a minimálbér összegét is csak kínkeserves munka árán tudják megteremteni a dolgozóiknak. Őket viszont inkább nagyra tartom, mert a nehéz körülmények ellenére is megélhetést biztosítanak családoknak.
2011. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
72%
kolopele, te nem is a hozzászólásomra válszoltál, olvasd el figyelmesen mit írtam. A lényeg az, hogy akiknek a fizetése 300000 alatt van, azok idén az adóváltozások miatt kevesebbet keresnek. Az adóváltozásokról meg igenis a kormány tehet.
2011. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!