Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez az orbánfóbia?

Mi ez az orbánfóbia?

Figyelt kérdés

Ez az orbánfóbia egyszerűen már röhejes és szánalmas is!

Én nem állok egyik politikai oldalon sem,de ez már nekem is sok,hogy ilyen rémképeket mondanak az Orbánról.

Nem kéne elfelejteni ki volt 8 évig hatalmon és ki jutatta ide az országot.Ugy tünik az emberek amneziában szenvednek.

Amugy az orbán-kormány csak egy éve van hatalmon nem kéne csodákat várni.

És egszerüen nem tudom mia az a nagyon"szörnyű" dolog amitt a fidesz tett az országal,főleg ha összehasonlitásban nézzük ezt az mszp-vel.


Bár nem vagyok fideszes,de én 2004-ben nagyon meglepődtem,mikor gyurcsány(szándékos a kisbetű)lett a miniszerelnök.Egyszerüen elég ránézni és látni,hogy pszihés problémái vannak.És ezt komolyan mondom.

De rengeteg még hülyébb volt Magyarországon,aki rá szavazott és meg is lett az eredménye.

Tönkre tette az országot.És most ezért is már Orbán tehet.

Legyen neki is 8 éve igen legyen.Lássuk mit tesz.

Na akkor utána lehet szidni jogosan.

DE mszp,gyurcsán stb. már csak a börtönbe kéne hogy bejáratosak legyenek....


2011. okt. 28. 22:54
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
31%
Ez igaz, de én mindenkinek a fizetését kompenzálom aki rosszabbul járhatna. Ezt viszont megint csak nem a kormány határozza meg.
2011. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Kolopele, hogy te mennyire csak magaddal foglalkozol...de már nem is csodálkozom rajta
2011. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
az az orbánfóbia hogyha meglátod orbánt és rád jön a szarhatnék vagy előtör belőled a gyilkos hajlam
2011. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

"az az orbánfóbia hogyha meglátod orbánt és rád jön a szarhatnék vagy előtör belőled a gyilkos hajlam"


Érdekes,hogy nekem gyurcsánynál jön elő!

2011. nov. 1. 09:49
 35/37 anonim ***** válasza:

"a fóbiát ismerem , de mi az az orbán :-)"


Az egy rühös korcs.

2011. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

" Lexikonokból nem lehet munkahelyeket teremteni és termelést sem irányítani. Talán meg kellene próbálni előbb mindezt a gyakorlatban is sikerre vinni......"


Megtörtént. és akkor most nekem is minden hozzászólásomban le kéne írnom mekkora űberistenkirály vállalkozó vagyok?

2011. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"Most felesleges jönni azzal hogy Orbán Kisz tag volt."


Nem csak tag, hanem titkár. Vagyis meggyőződéses vérkommunista.

2011. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!