Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető az elméletem,...

Elképzelhető az elméletem, miszerint Magyarországon is kirobban egy hasonló forradalom mint ami Líbiában?

Figyelt kérdés
Budaházy Györgyöt nem hiába csukták le. Tény és való, hogy az a terroros cucc csak félrevezetés volt a 2006 MTV székházas ügyről. Mert aki akkor, amikor még nem volt olyan szar mint most 10 000 főt képes volt maga mellé állítani, az a személy az egész országot fellázíthatja a kormány ellen főleg most, hogy a rendőröktől, és a hadseregtől is kezdik elvenni a bónusz juttatásokat, amiknek nem örülnek. Visszatérve Budaházyhoz, szerintem van benne annyi kurázsi, hogy élére álljon az országnak, és mindenkit maga mellé állítson, szerintetek?
2011. nov. 1. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Értelmesen gondolkodó ember,soha nem áll Budaházy mögé.

Azt is kétlem,hogy tízezren mögé álltak.

Egyenlőre biztos nem robban ki forradalom,de remélem,nem is fog később sem.

A TV-székházas ügy pedig valóság volt,nem félrevezetés.

2011. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bumbi02 ***** válasza:
44%

Menj vissza, nézd a Minimaxot...



Budaházy nem állított maga mellé senkit, Budaházy személyisége megosztja az országot egyelőre.. Megosztó személyiség nem lehet összefogó erő, szerintem ez eléggé egyértelmü.

2011. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sikoltó ***** válasza:

Szerintem ilyen forradalomra nulla az esély,

persze kitörhet forradalom pár év múlva amikor ár az éhendöglés széllén lesz a nép, de a budaházy félék csak feltűnési viszketegségben szenvednek és néha ráfáznak.


valamint líbbiában nem forradalom volt, hanem egy kívülről megszervezett puccs, mert egy bizonyos érdekkör rá akarja tenni a kezét az olajra és ehez el kellett takarítani kadafit, mert az a hülye védte a népét ami így hálálta meg. (persze ez nem menti kadafi korábbi bűneit és nme is akartam erre célozni, de kadi 10x jobb hazafi és politikus volt mint az elmúlt 10 év bármely magyar minisztere)

2011. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem esélyes mert félnek az emberek! 56, meg a 2 világháború, diktatúra, megtorlások után főleg, és ez reális!


Amig a magyar a saját érdekét nézi, addig nem lesz összefogás! Meg addig sem amig korruptak, bárki kerüljön hatalomra mennek a csalások, lopások, helyi önkormányzati szinten is! Nincs közbizalom!


Meg szerintem erővel semmit nem érsz el, egy fellázadász szervezetten levetnek, meg ott a pénz a fegyverekre, sose lesz jó kimenetelű!


Ha változást szeretnél ahogy mélyebb változásra lesz szükség a társadalomban! Bizalomra, összefogásra, jó hírszerzésre, megszervezettségre,, és csellel kell legyözni a gazokat!


Szerinted a mai titkos hírszerzést ki tudod vhogy cselezni?

2011. nov. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, mivel Budaházyt sokan utálják. A kurucinfónak köszönhető, hogy sokan azt hiszik, mindenki mellettük áll. Például ezért hitte el sok felnőtt ember, hogy a Jobbik kétharmadot is kaphat.

Jól mondta az egyik válaszoló- eléggé megosztja az embereket. A te szemedben szabadságharcos, az enyémben terrorista. Máris nem állja meg a helyét az elméleted.


Líbiában azért volt más helyzet, mert ott a tunéziai, egyiptomi tüntetések terjedtek át az országra. Ha közelebb van egy ország, mindig gyorsabban terjednek a dolgok. Ennek folyománya például a mi '48-as forradalmunk is, hiszen akkor egész Európa forrongott.

2011. nov. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Ezen mindig mosolygok. Magyarország meg a NAGY KETTŐEZERHATOS FORRADALOM :D.


Közel keleten és egyéb helyeken egy zavargásban több tucat ember meghal, mégsem nyafog senki, itt meg két-három verésért évek óta úgy beszélnek a zavargásról, mintha valami véres gyilkolászás lett volna több tíz halálos áldozattal.

Székházas ügy? Nagy ügy! El akarták terelni a tévé büféjének tételes kifosztását egy másik üggyel, ahol letörtek egy kapucsengőt és összemaszatoltak egy ajtófélfát. Tiszta KGB leszámolás.

Régen én is "támogattam" ezt az egész Budaházys dolgot, de rá kellett ébrednem, hogy ez az egész egy izzadságszakú kocsmapolitika.

2011. nov. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"kívülről megszervezett puccs, mert egy bizonyos érdekkör "


:D

2011. nov. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Elképzelhető az elméletem, miszerint Magyarországon is kirobban egy hasonló forradalom mint ami Líbiában?"


Ha forradalmon azt érted, hogy pl. Zagyva György Gyula felpofozza Dániel Pétert, vagy Schiffer András némileg elpirulva, de félhangosan lehülyézi Orbán Viktort, akkor igen, lehetséges forradalom Mo.-on.


Olyan, mint a líbiai, nem. Először is itt nincs annyi sivatag.


"Mert aki akkor, amikor még nem volt olyan szar mint most 10 000 főt képes volt maga mellé állítani"


Az MTV bejáratát kb. 10-en püfölték, ők se szervezetten.

2011. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se jobbikos, se fideszes, se semmilyen más. Sőt, nekem rohadt mind1 mi lesz, mert ha végzek a tanulmányaimmal úgyis külföldre megyek, csak érdeklődöm, hogy hogy látjátok a dolgot. A minimaxos válaszolónak üzenem, hogy ameddig ment a mézga család addig néztem minimaxot, ugyanezt javaslom neki is a való világ helyett.
2011. nov. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!