Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akiknek rosszabb lett a...

Akiknek rosszabb lett a Fidesz alatt az életük, azok megnyugszanak, ha itt kitombolhatják magukat?

Figyelt kérdés
Ahelyett, hogy tennének valamit, jobb ha itt megkérdezik ugyanazt 1000x, vagy pedig kommentben kidühöngik magukat? Ettől változik az élet?
2011. nov. 4. 16:20
1 2 3 4
 1/33 Heckler ***** válasza:
87%
Amúgy számodra személyes sértés, ha valaki rossz véleménnyel van a Fideszről, jól mondom?
2011. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

Nekem sokkal rosszabb lett!


De kérdezlek, mit tehetek?


Mind amellett hogy nem tombolok, csak az igazság kibontogatásával "klasszikus" kritizálok.

2011. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

> Ahelyett, hogy tennének valamit,

Például mit?

2011. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Például továbbképeznék magukat, vagy mennének a munka után, akár az ország másik felébe, esetleg külföldre.
2011. nov. 4. 16:29
 5/33 anonim ***** válasza:
23%

Nekem 1998-2002 között jobb volt. Nekik köszönhetem, hogy továbbtanulhattam, és most középvezetőként dolgozom. Szóval nem mondhatom, hogy rosszat tettek velem.

Egyébként akik fidesz fóbiások, azok 1 hónapos FIDESZ kormányzás után is több problémát véltek felfedezni, mint az előző 8 év ámokfutásában.

2011. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
63%
Én csak akkor fogok megnyugodni, ha Orbánt lámpavason látom lógni.
2011. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

"Például továbbképeznék magukat, vagy mennének a munka után, akár az ország másik felébe, esetleg külföldre."


Én már hová képezzem magam tovább? És nemrég jöttem haza az ország túlsó végéből. Mellesleg ott épphogy rosszabb.

2011. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Te most alapvetően nem vagy tisztában ennek az oldalnak a funkciójával. Én nem az életemet akarom itt megváltoztatni, nem is tombolok, csak megbeszélek másokkal bizonyos kérdéseket elsősorban azért, mert kíváncsi vagyok mások véleményére, hangulatára, és arra, hogy az enyémhez mit szólnak. Meg hát nekem az a véleményem, hogy a véleménykifejtés is egy tett. Hatok vele másokra, és ha sokan felismerik azt, amit én, az előbb-utóbb a valóságra is hat. Van, akinek csak ennyire van lehetősége, van, akinek többre és másra is.
2011. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

""Például továbbképeznék magukat, vagy mennének a munka után, akár az ország másik felébe, esetleg külföldre.


Van képzettségem amiben jó vagyok, és még is mivé érdemes képezni magad? Nincs itt garancia semmire, és igény se nagyon. Arról nem is beszélve hogy mennyi is ma egy felnőtt képzés.


Van munkám, csak nagyon lecsökkent a jövedelmem, mert nincs semmire fogyasztói kereslet. "leölte a fidesz a reálgazdaságot"


Külföld?

Én voltam már néhányszor, de a tapasztalat az hogy ha nincs előre minden levajazva, ott már nehéz helyzetbe kerűlni. De külföldön sem olyan ma már.


De szerinted mindenki csak nyavajog a fidesz meg a f@sza?

Nem egyszerűbb lenne a fidesz kirúgni, mint a millió joggal elégedetlent elpaterolni?

2011. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Utolsó, ha nem inged, akkor minek öltöztél fel? Tudod, kikre gondoltam, mint az 5. (?), aki beírja, hogy lámpavason lógjon Orbán, és ezután érzi a megkönnyebbülést, hogy "na ez egy szép nap volt".


Másik válaszoló: Ja, hogy már nem tudod hova képezni magad? Elérted a csúcsot a szakmádban? Ha nem, akkor tényleg könnyebb ez a kifogás, mint hogy ténylegesen továbbképezd magad.

2011. nov. 4. 16:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!