Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mikor fogy el a...

Szerintetek mikor fogy el a magyarok türelme? Mikorra várható egy polgárháború?

Figyelt kérdés
Az ugye nem kérdés, hogy a cigányok miatt rengeteg falu, városrész már lakhatatlan. Ingyen élnek a dolgozó emberek adójából, pozitív diszkriminációban részesülnek az élet legtöbb területén stb. És ehhez még egy kellő hátszelük is van az ország vezetése részéről. Szerintetek meddig mehet ez még így?
2011. nov. 6. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a cigók itt a legégetőbb baj, hanem hogy a csőd szélén tántorog az ország!
2011. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom, már alig várod, hogy magyar magyar ellen vonuljon és gyilkolja az ország egyik fele a másikat.
2011. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"pozitív diszkriminációban részesülnek az élet legtöbb területén stb."


nem vagyok cigánybarát, de ezt fejtsd ki légyszíves.

Pl. munkát sehol sem kapnak, pont a viselkedésük és életmódjuk szerint.

2011. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
utolsó: egyetemi felvételin plusz pontokat kapnak ha cigányok, a kormány nem olyan rég 200 cigányt vettek fel a közigazgatásba, csak mert cigányok, és ez az integráció része címen...Ha egy cigány ellen vétesz valamit, kapásból arra alapozzák a vádat az ügyvédek (mivel tudják, hogy az esetek 90%-ában működik), hogy rasszizmus áll a háttérben stb.
2011. nov. 6. 18:33
 5/15 anonim ***** válasza:
egy cigányt se láttam még az egyetemen, hiába kapnak plusz pontot
2011. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én már láttam, de nem az a lényeg, hanem az, hogy a lehetőségük megvan arra, hogy könnyebben jussanak be a felsőoktatásba, mint a magyarok.
2011. nov. 6. 18:40
 7/15 Heckler ***** válasza:
Fenntartott hely az van, de hogyan íratsz be valakit egyetemre, ha még olvasni se tud...
2011. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"a lehetőségük megvan arra, hogy könnyebben jussanak be a felsőoktatásba, mint a magyarok."


Hm.. Felveteliztél egyetemre?

Emlékszel, miket kerdeztek a felvetelin?

Szerepelt a kerdesek kozt a nemzetiségi hovatartozas? Én c

sak az állampolgárságra vonatkozo kerdesre emlékszem.

Miylen forumon csatlakozik be a felvetelibe az, hoyg valaki cigány és plusszpont jár érte?

2011. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok cigó,de hagyjuk már az egymásra mutogatást. Ez olyan mint régen a fehér-nigger kérdés.

Nem a cigányok a bűnösök,hanem a nagy kutyák és az olyan gátlástalan gazdag ficsúrok akik ezt a helyzetet előidézték.

2011. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha arról lenne szó, hogy az értelmes emberek a hülyék ellen, az még talán rendben is lenne. De így...
2011. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!