Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket irritálna ha a szomszé...

Titeket irritálna ha a szomszédságban élne olyan akinek 600000 ftos nyugdíja van, míg neked a magyar átlag nyugdíj?

Figyelt kérdés

A Naplóban lesz egy riport ami avval foglalkozik, hogy van egy holland család aki a holland nyugdíjával él MO.-on. Az egyik ember erre azt mondta, hogy egy kicsit irritáló.


Erre én is ismerek egy családot. NO.-ban dolgoztak életükben és német nyugdíjat kapnak. Utána hazajöttek, mert úgy voltak már vele, hogy sok év után vissza akarnak jönni. Úgy élnek, hogy egy nagy ház, 2 fős személyzet, pár nyaralás évente, úgy hogy viszik a személyzetet.


2011. nov. 6. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha Németországban dolgozta le a fél életét akkor mi a problémád azzal, hogy német nyugdíjat kap? Meg is érdemli. Szerintem mindenki érdemelne legalább 100.000 FT -os nyugdíjt aki képes elhagyni ezt a rothadó országot :) Legalább ha minél többen elhúznánk innen észrevenné valaki, hogy hopsz van valami baj a vezetéssel..
2011. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem irritál. Én tudomásul vettem, hogy egy ilyen nyomorúságos helyre születtem, de ezért nem haragszok másokra, akik jobb helyre születtek.
2011. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
92%

Engem nem irritál.Dolgoztak, arról pedig nem tehetnek , hogy itt ennyi nyugdíjat kapnak az emberek.

Mindenki elgondolkodhatna, hogy ő mit tenne!Én is haza jönnék, hogy jobban éljek, mert talán a németországi nyugdíjam kevés lenne németországban.Itthon pedig élnék, mint egy kiskirály vénségemre, amiért azelőtt görcöltem.

2011. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Irritálna, de nem rájuk haragudnék, hanem az államra. Továbbá nem valószínű hogy ilyen anyagi háttérrel rendelkező emberek költöznek a panelba a szomszédba.
2011. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Utánuk lehet csinálni. Az egyok fő bűn az írígység.
2011. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem, ők ott adóztak, dolgoztak, fizették a nagyobb bérletű lakást, kimentek itt hagyták a családjukat. Most miért kéne elleneznem, hogy a kinti nyugdíjat kapják.
2011. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
82%
Miért irritálna? El lehet menni kéremszépen, megmondták már annakidején. Dolgoztak ők is rendesen egész életükben, ha nekik ez kell a nyugdíjas életükre, ám legyen. Nem lopták azt a pénzt, hanem megdolgoztak érte.
2011. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 uuallomas ***** válasza:
92%
Ha itt Magyarországon tett érte 1990 előtt akkor bizony igen -itt most nem kell mindenkit ideérten- Amúgy igen biszkubélázok ha nem tetszik ;D Igen sajnálom tőle
2011. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, hogy végignézted-e a riportot, vagy csak ez megragadt az agyadban, mint egy forrás, hogy lehessen megint osztani, meg sajnálkozni, hogy itt mekkora szar az egész.


Elmondták, hogy Hollandiában szintúgy lószarra nem elég a nyugdíjuk, kertes házról nem is álmodhatnak, meg 400 000 euró. Most idejött pár család ez van.

2011. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem meg, hanem mert.
2011. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!