Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az IMF visszahozatalát is ki...

Az IMF visszahozatalát is ki fogják tudni dumálni?

Figyelt kérdés

Eddig mindent sikeresen kidumáltak, Orbán hazugságait itta a nép. Vagy ez már nekik is nagy falat, és lehet, hogy őszödi beszédként fog rávetülni ez a lépés Orbánra?


[link]


2011. nov. 18. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

szerintem igen

ettől függetlenül eljön majd a nap, mikor kivégzik őket.

Én akkor pezsgőt fogok bontani.

2011. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed nem is kérdés mert némi mimikával és metakommunatív eszközökkel fűszerezve, egy levegővétellel kidumálják!


Ami sokkal fúrcsább és egyben aggasztóbb, hogy a magyar naivitást kőkeményen projektálja, hogy lesz aki egy hanyag szippantásal fel is szívja magába.


De ami a netovábbja a tipikus magyar reakciónak, másnap a "fülkeforradalmár civilek" a válasz a saját testük természetes részeként kezelik. Mint amit személyesen viktor szült a számukra, és a keserédes akcentusát is átveszik az ov féle monológ dramaturgiájának.


És ezzel itt, az oldalon fogunk elsőnek találkozni.

2011. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom arra épül majd a kommunikáció, hogy az IMF annyira megroggyant Orbán tekintélyének nyomásaalatt, hogy már hónapok óta könyörgött, csak hogy adhasson kölcsön Magyarországnak.

Most mindössze megkönyörültek a szervezeten, és hagyják, hogy adhasson.

2011. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Persze hogy kidumaljak, mar ha veszik eggyaltalan a faradsagot h mondjanak vmit.

De amugy nem tok mindegy, igy is ugy is kormanyon maradnak, es meg igy is jobb mint az mszp.

Engem igazabol csak az idegesit, h az egesz nepet hulyenek nezik, nem csak ok, az osszes tobbi part is,

nem azt mondjak mar miota valasztast nyertek, h nem targyalunk az IMF el?!!! Es most mi van, jon vissza az a szemet korcs banda.

Ja es persze, sokszor elintezik egy ilyennel is : a nep valasztott, a nep akarata. CSak azt nem ertem miert nem vagyunk kepesek osszefogni, es kivegezni az egesz korcs bandat, majd utana egy teljesen uj kormanyt alakitani. Akkor talan jol jarnank, mert lenne elrettento pelda.

2011. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Szerencsere az sem kizart hogy OV illetve a tanacsadoi tudnak valamit, amit mi nem (oszinten szolva nem lennek meglepve) es ez az egesz csak egy idonyeresi strategia, meg persze a leminosites veszelyenek atmeneti csokkentese.
2011. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!