Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Házőrség? Mi ez az újabb...

Házőrség? Mi ez az újabb hülyeség már megint? Biztos erre van pénzünk?

Figyelt kérdés
És ráadásul ez az elmeroggyant Kövér vezetheti.
2011. nov. 26. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Kezdenek félni viktorék..
2011. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Remélem megélem azt a pillanatot, mikor a Házőrség tagjai saját kezűleg végzik ki, azt a balkáni Kövérlacikát...
2011. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mi van mi ez az egesz??? valaki linkeljen mar lemaradtam!!!
2011. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Én most nem linkelnék, de ha a google-be beírod, megtalálod. Az a lényege, hogy létrejönne egy önálló rendvédelmi erő, aminek a kizárólagos feladata lenne a parlament rendjének és biztonságának fenntartása, valamint a házelnök személyi védelme. Ő is lenne a vezetője egyúttal. Azért kell egyébként, hogy Kövér közvetlenül meg tudja regulázni a renitens, vagy neki nem tetsző képviselőket. Példaként említette, hogy így egyszerűbben el tudná távolítani a gárdaruhás alakokat, vagy mondjuk a megafonba beszélő Novák Elődöt.
2011. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy is van ott őrség, nem? Akkor minek még egy????
2011. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert Kövér egy önálló, saját rendvédelmi csapatot akar. Én nem mondtam, hogy feltétlenül szükség van rá, csak azt, hogy mi a hivatalos indoka. A valós indok tényleg inkább az, hogy így tud igazán kakas lenni a szemétdombon. Meg hát egy kényelmi szempont. Egyszerűbb, ha a beosztottamnak szólok, hogy vezetesse ki mondjuk Z. Gyulát, mintha egy nekem nem alárendelt rendőrségnél kell pitiznem, aki nincs ott azonnal, meg hatásköri bibik is vannak.
2011. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a Magyar Gárda és a Nemzeti Őrsereg megnevezés már foglalt valami más nevet kellett kitalálni a magán hadseregnek. Erről a négy testőr jut eszembe. Ott is voltak királyi ( Orbán ) testőrök, meg a bíboros ( Kövér ) emberei. Az egyetlen probléma az, hogy ezek az emberek a mi pénzünkből szórakoztatják magukat.
2011. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"De amúgy is van ott őrség, nem? Akkor minek még egy????"


Mert annyi pénzünk van. :)))


Ezeket habozás nélkül kéne kivégezni családostul.

2011. nov. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 8-as nagyon jól leírta. Nekem eszembe se jutott, de tényleg ez van. Orbánnak már ott van a saját hadserege, a TEK, most Kövér is kapott egyet. Mi meg fizetjük. És jó, ha nem kapunk tőlük kokikat.
2011. nov. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A kormány sejti,hogy hamarosan kitőrhet egy balhé az országban. Ezért kell valaki aki megvédi őket hamár a rendőrök és a katonaság nem fogja mert őket is a nyomorba taszitanák!
2011. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!