Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "nagy generáció", legkorrupt...

A "nagy generáció", legkorruptabb nemzetrontó korosztály (55-75 évesek)?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, kinek mi a véleménye?

2011. dec. 12. 03:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Igen, azért olyan sok a 25-35 éves milliomos és milliárdos...

Mi az, hogy nemzetrontó?

mit értesz alatta?

2011. dec. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Dédapámék korosztálya egyenes gerincű, keresztény szellemiségű, becsületes generáció volt, nagyanyámék generációja szintén, apámék, nagynénémék generációja már egy magának való, lázadó generáció. A Kádár rendszer haszonélvezői, a rendszerváltozás utáni idők adócsalói és lógósai, minden rossz az ő számlájukra írható. A 60-as "csókós" korosztályból idős korukra 400-600 ezren "rokkantnyugdíjas" csaló élősködők...
2011. dec. 12. 04:23
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Minden kórnak megvannak a maga 'legkorruptabb nemzetrontói', haszonélvezői ... csak ezt régebben úgy hívták, hogy naplopó és semmittevő.
2011. dec. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%

Minden korban vannak csalók stb.

Egyébként nézd meg a mostani "keresztény szellemiséget" pl a KDNP-ben...

2011. dec. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem "kóros" ez a szemlélet: Tessék csak utána gondolkodni, hogy igazam van... Máshol nem nagyon hallottam így kimondva, lehet, hogy le kellene számolni evvel a generációval, mert elszívják előlünk még a levegőt is, felélték, felélik a jövőnket!
2011. dec. 12. 05:42
 6/31 anonim ***** válasza:
72%

"Máshol nem nagyon hallottam így kimondva, lehet, hogy le kellene számolni evvel a generációval,"


1. nézz körül jobban, sokan emlegetnek hasonlót, nem te találtad fel a spanyolviaszt

2. tehát az összes 55-75 év közöttit ki akarod végezni?

2011. dec. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Hát hatékony csak akkor lenne a leszámolás, ha kimondanánk hogy kollektívan bűnös ez a generáció, tudom, hogy a kollektív bűnösség elve igazságtalan, de, hogy tudsz másként fellépni ellenük... Sajnos még mindig mindenben ők a döntéshozók is...
2011. dec. 12. 05:48
 8/31 anonim ***** válasza:
86%

"Hát hatékony csak akkor lenne a leszámolás, ha kimondanánk hogy kollektívan bűnös ez a generáció"


Értem. Tehát a 75 éves nagyapámnak azért kell meghalnia, mert te szerinted ez a generáció a bűnös


Na menj a krva anyádba!

2011. dec. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy meg kell halnia valakinek is? De le lehet csökkenteni pl. a 100 ezer forint feletti nyugdíjakat a minmálbér szintjére, és nem csak a volt kommunistákét... Ilyesmikre gondoltam, nem sértődöm meg, anyázzál nyugodtan...
2011. dec. 12. 06:03
 10/31 anonim ***** válasza:
83%

"Máshol nem nagyon hallottam így kimondva, lehet, hogy le kellene számolni evvel a generációval," "


ez nagyon gyilkosságszagú


"De le lehet csökkenteni pl. a 100 ezer forint feletti nyugdíjakat a minmálbér szintjére, és nem csak a volt kommunistákét.."


ja. kérdés az, hogy ezzel mit érsz el...

továbbá, ha nem csak a kommunistákét akarod, akkor világos, hogy neked az b@ssza a csőröd, hogy egyáltalán nyugdíjat kell fizetni annak, aki végigdolgozta az életét, innentől kezdve pedig komolytalan vagy.

2011. dec. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!