Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora annak az esélye, hogy...

Mekkora annak az esélye, hogy Magyarország államcsődbe kerül rövid időn belül (2012-2013)?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 15:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha még1 ilyen kérdést feltesznek, akkor 101%
2012. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát könnyen lehet hogy most még rosszabb lesz a helyzet.A minap tapasztaltam hogy Magyarország nem engedi alkalmazni a külföldön diplomázott magyar orvosokat.Hallottam egy Angliában diplomázott magyarról aki visszajönne ide (elment az esze szerintem) dolgozni és azt mondták neki hogy végezze el a SOTE orvos képzést az egészet ELÖLRŐL mikor az egyik legjobb Angol egyetemen tanult.Sőt ugyan ilyen esetet tapasztaltam egy Harvardon végzett magyar orvossal aki visszajött volna ide dolgozni de így nem tud.Más ország összetenné a két kezét hogy olyan orvost kap aki a világ legjobb egyetemén végzett.Az itteni helyzet már kritikus szörnyű mennyire idióta emberek vannak , nemhogy örülnének hogy itt szeretne dolgozni erre így megalázzák őket.Mikor megtudtam mondom ilyen nincs , most már úgy gondolom hogy Magyarországon BÁRMI megtörténhet.
2012. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
1 az Orbán Viktorhoz. Tehát 110%.
2012. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi értelme, de vágtatunk a csőd és az elszigetelődés felé. Önállatásmániások örvendezhetnek.
2012. jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0 esélye van. Hülyék lennének hagyni veszni a pénzüket.
2012. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 tökmindeggy válasza:
Már kaput van!
2013. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mostmár 0%.
2013. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!