Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jön végre létre egy...

Mikor jön végre létre egy olyan jobboldali nacionalista-konzervatív összefogás amely fellép kábítószer használat, a melegházasság kezdeményezése és a kialakult torz szabadságkép miatt felszínre tört devianciák ellen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
manapság ennek az ellenkezője a tendencia. sorra legalizálják az európai országokban az azonos neműek házasságát, még olyan elvileg mélyen katolikus országokban is, mint Spanyolország vagy Portugália. csak idő kérdése és itt is megtörténik:P
2012. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
SOHA!!!!
2012. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy itt erre nem kerül sor!Az lenne az elmúlt száz év legnagyobb politikai baklövése!
2012. jan. 13. 13:35
 4/14 A kérdező kommentje:

"SOHA!!!!"

Olyan nincs, nyugodj meg Én és a csapatom már munkálkodom azon, hogy a jobboldal azon része amelyik érzi a történelmi felelősségét összefogjon!:)

2012. jan. 13. 13:36
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

> Én és a csapatom már munkálkodom azon, hogy a jobboldal

> azon része amelyik érzi a történelmi felelősségét

> összefogjon!:)

Csak nehogy aztán a tevékenykedésetek után rosszabb legyen mint volt... A túlzott nacionalizmus káros.

2012. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
A liberalizmus utat tör magának. Én biztos vagyok abban, hogy 2020-ban Magyarországon legális lesz a fű, a melegek pedig házasodhatnak. Akinek ez nem tetszik, az mehet Oroszországba, meg az arabokhoz :D
2012. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz ezek ellen pont hogy fellép, igaz hogy az se nem jobboldali, se nem nacionalista-konzervatív.
2012. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem a kábítószer használat ellen kéne fellépni, hanem annak terjesztése és a szervezett bűnözés ellen! Minél jobban tiltják, annál jobban fog menni az "alvilágnak" a drogpiac, érdekes, hogy sok embernek ez nem tűnt fel. Például így, hogy illegális a marijuana, egy 14 éves tini sokkal könnyebben hozzájut a fűhöz, ahol legalizálva van, ott 18 éven aluli srácoknak nem igazán adják ki a terméket, sokkal nagyobb kontroll alatt lenne az eladása. Melegházasság... Azzal én sem értek egyet, egy keresztény országban nem túl szerencsés családjogi szempontból ilyen intézményt beiktatni, szerintem elég lenne nekik az élettársi viszony, az szinte majdnem ugyanolyan, mint a házasság, csak szimbolikus különbség van a két dolog között, nem tudom, miért harcolnak ezért ennyire a melegek...
2012. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hungaristák vagytok?
2012. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"igaz hogy az se nem jobboldali"


Ha a fidesz nem jobboldali akkor mi?

2012. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!