Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » EU-ellenes válaszolóknak: már...

EU-ellenes válaszolóknak: már a kurucinfó is EU-párti? Néhány kérdés megválaszolva alul.

Figyelt kérdés

Az elmúlt napok jobbikos történései miatt itt az oldalon is beindult a vita az EU tagságról.

Mi itt néhányan védtük az EU-t(3%-ot estem), és a kilépés ellen voltunk.

Most viszont itt egy cikk a kurucinfóról, egy olvasói levél. Egyrészt így nem mondhatják a jobbikos válaszolók, hogy "cionista antimagyar" írta, másrészt pedig van benne igazság. Lényegében a jobbikos olvasó azt írja le, amit mi "agymosott EU-pártiak" napok óta ugatunk.

A cikk hosszú, én pedig tudom, hogy sokan nem szeretnek olvasni, de most erőltessétek meg magatokat.

Itt a cikk: [link]


2012. jan. 18. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Figyelj már haver! Nekem mi közöm a kuruc.info -hoz? Azért szeressem az Eut mert a kuruc.info is szereti? Te is szeretni fogod a lócitromot ha például az index azt írja, hogy finom?
2012. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kicsit félreértetted a dolgot. Sok jobbikos azt írja, hogy az EU-pártiak "agymosottak", meg hasonlók. Gondoltam, hogyha egy sajtónak hisz az átlag jobbikos, az a kurucinfó. Így nem kell lefutni a szükséges "de te antimagyar vagy" köröket.

Illetve érdekes lehet egy jobbikosnak, hogy ezúttal egy másik jobbikos írja le, amit eddig csak "tőlünk" olvasott.

2012. jan. 18. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem tudtad, hogy csak a jobbikosok általánosíthatnak? Ez az ő kis íratlan szabályuk, amit mindenkitől elvárnak, hogy tartson be.
2012. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem azért a huszasért, de a linken két OLVASÓI LEVÉL található, nem egy kuruc.info cikk.

(Kíváncsian várom, hogy mikor rak ki az atv vagy a nol egy a magyar termékeket általában népszerűsítő cikket, riportot - ennyit az egyoldalú tájékoztatásról)

2012. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"OLVASÓI LEVÉL található, nem egy kuruc.info cikk."


Én is ezt írtam a kérdés leírásában: "Most viszont itt egy cikk a kurucinfóról, egy olvasói levél."

2012. jan. 18. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, elég furcsa a gondolkodásmódod. Én is EU-párti vagyok egyébként, de hagyjuk már, hogy a szélsőjobbosok egymás között írogassanak. Ne szennyezzük ezt a fórumot kurucos cikkekkel, és ne győzködjük azokat, akiket nem lehet.
2012. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!