Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy polgári...

Támogatnátok egy polgári engedetlenségi mozgalmat a jelenlegi kormányzat ellen a társadalmi terhek igazságosabb átalakitása érdekében?

Figyelt kérdés
gondolok itt pl nagyobb jövedelemnél nagyobb adoterhek, /500000 ft felett/ kisebb v minimálbér esetén életszinvonal emlkedése
2012. jan. 29. 11:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
Miért igazságos, hogy azt adóztatjuk jobban, aki sikeres?
2012. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Azért igazságos,mert a társadalmi egyenlőtlenségeket nem emelni,hanem csökkentei kellene. Azok is megszeretnének tisztességesen élni,akik nem sikeresek. A sikeresek nagy része pedig nem tisztességes munkával sikeres.Támogatnám.
2012. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%

Interpellálnék!


Nem csak a mostani kormányzat ellen kellene engedetlennek lenni, hanem az összes politikust el kellene zavarni, még írmagjukat is kiirtani, és új vezetőket választani.


Megváltoztatni az alkotmányt, hogy bármikor visszahívhatók legyenek, felelősségre vonhatóak legyenek, és büntethetőek!

Na persze nem a haver ellenzék aki büntetne, hanem egy népi tanács.


Igazságos adórendszer bevezetni, persze nem úgy hogy megérje csórnak lenni, bevezetni azt, hogy egy nagy vagy multi vállalkozás 49 %-a az államé legyen minden esetben!

Természetesen nem kizsákmányolni kell a kedves befektetőt, hanem részarányosan támogatni és az államnak befektetni!

2012. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%
Ezt komolyan én sem értem, miért mindig a sikeres embereket akarják a "nyóc" általánosos segédmunkások lehúzni. Egyébként nem támogatok én már semmit.
2012. jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat,elsönek arra gondoltam pl. ha sikeres vagy semmi probléma , de tegyük fel 500000-böl 100000-et ha lenyul az állam mégsem lehet olyan fájdalmas mint 90-böl 30-at
2012. jan. 29. 11:33
 6/27 A kérdező kommentje:
4-nek hidd el,hogy nem csak 8 ált. de vidéken az ország igen sok részén emberek több szakmával iskolával örülnek ha közmunkára tudnak menni
2012. jan. 29. 11:36
 7/27 anonim ***** válasza:

4.

Én azt mondom, hogy ha vállalkozok, és megtehetem, akkor igen is és kutya kötelességem kivenni részarányosan a részem a terhekből!


No nem úgy, hogy milliárdokat forgatok, és közben 120.000 lesz a fizetésem (mert én gazdag vagyok), hanem hagyjanak dolgozni, és adózok!


(3. voltam)

2012. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

"köszönöm a válszokat,elsönek arra gondoltam pl. ha sikeres vagy semmi probléma , de tegyük fel 500000-böl 100000-et ha lenyul az állam mégsem lehet olyan fájdalmas mint 90-böl 30-at"


Úgy állítod be, mintha a fél milliót keresők vagyonuk 1/5-ét adóznák a szegények pedig 1/3-át. Mindenki egységesen 16%-ot adózik, fel nem foghatom, ez miért nem igazságos...

2012. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
ha 16%-ot elveszek 500000-böl vagy 90000-böl melyiknél érzed magad és családodat nagyobb létbizonytalanságban?
2012. jan. 29. 11:51
 10/27 anonim ***** válasza:
73%
Vidéki vagyok, mégsem nyavajgok, mert egyesek sikeresebbek nálam. Melózni kell, fejlődni, nem vinnyogni.
2012. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!