Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik nácizzák a Jobbikot...

Azok akik nácizzák a Jobbikot és a Gárdát, mégis mi alapján teszik ezt?

Figyelt kérdés

Ártottak nektek valamit?

Vagy ha valaki bemondja a tv-ben, az már nektek elég? Akkor ti már egyből el is hiszitek? Miért ilyen a magyar nép? :-/

Bár csak tudnátok milyen az igazi "náci kor", azt hiszem nem irkálnátok ilyet.


2012. febr. 5. 23:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/131 anonim ***** válasza:
60%

Ki mennyire iskolázott?


Belinkeltem már néhányszor hogy mi is a felmérések eredménye, deúgy látom hogy az anti Jobbikosok hamar felejtenek ha nem a szájízüket tükrözik az eredmények!



De sebaj, itt a link.


[link]


Az alkalmi memóriazavar elég szánalmas, akár tanúlt valaki akár nem!

2012. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/131 anonim ***** válasza:
85%
Nem az összes Jobbikosról beszéltünk, hanem az ide kommentelőkről. Én konkrétan a kérdezőnek válaszoltam, aki arra verte magát, hogy tanulatlan.
2012. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/131 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, majd ha hazaértem gép előtt kifejtem...
2012. febr. 6. 11:17
 34/131 anonim ***** válasza:
60%

""Imadlakemese válasza:


Nem az összes Jobbikosról beszéltünk, hanem az ide kommentelőkről. Én konkrétan a kérdezőnek válaszoltam, aki arra verte magát, hogy tanulatlan.



Az álltalánosítás az enber életpályája esetén lehetetlen.

Vannak akik a 8álltata tem fejeztékbe csak serifképzőn és palotában laknak, sőt teli vannak. És vannak akik fordítva. Sajnos itt nállunk a szerencsefaktor nagyon magas abban hogy mennyire vagy képes érvényesűlni.

Én pld műszaki diplomás vagyok 3 szakvizsgával, és nem voltam képes már a végén megélni belőle. De ez is egy másik kérdést feszeget, hogy ki mennyiből képes fenntartani a megszokott életfeltételeit. Pld nekem az a 120e semmire nem lett volna elég amit utoljára ajánlott egy cég akinél bepróbálkoztam, és a végzettségemnek és a tapasztalatomnak egy mélyen alúlárazott lehetősége lett volna. Kínlódtam egy évig és gyökeresen változtattam az életvitelemen. Ma olyan tevékenységet végzem, amihet semmilyen szakvégzettség nem kell.


A helysírás meg semmire nem válasz.

Nekem van hibakijelzőm, de nem érdekel.

Ha valamit elütök ezen az oldalon, szerintem nincs semmi olyan kényszer hogy javítgassak, az az lesz@rom.

Szerintem az érvek itt a gyk-n sokkal fontosabbak mint a helyesírás!


A Jobbikkal kapcsolatban.


Éppen a napokban sorra történtek a kiigazítások a Jobbikkal kapcsolatban a médiákban.

Az az, ellehet halgatni a Jobbik valódi céljait és rálehet sütni dolgokat, kilehet csavarni egy egy hírt, de egyre kevésbé. A Jobbik egy parlamenti párt, akinek vannak a ma már törvényes lehetőségei hogy ne legyen extrém mértékű deformitik velük kapcsolatban.

A következő ciklusban pedig valószínű hogy a mérleg nyelve lesz a parlamentbe, ami még több lehetőséget nyújt a Jobbik számára hogy a valóságnak megfelelően tüntessék fel.


Az a véleményem, hogy sok embernek fogalma nincs arról hogy valójában mit is akar a Jobbik, csak a média barázdálja a tudatát. "illetve barázdátlanítja"


Sokszor kérdeztem itt az oldalon hogy mi a baj a Jobbik programjával, és mindíj a médiamágia köszönt vissza.

Aztán mikor a helyes értelmezést leírtam, soha nem jött viszont válasz.

2012. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/131 anonim ***** válasza:
84%

Volt egy általános iskolai osztálytársam, akivel évekig együtt horgásztam, majd kitalálta, hogy nem hajlandó köszönni nekem, mivel "elárultam a magyar nemzetet és a fehér embert, továbbá a neoliberális fajkeveredés mocskát hirdetem". (Értsd.: feleségül vettem az egyetemi szerelmemet. Kétségtelen tény, hogy a bőre fekete, mivel Kenyában, Afrikában született.)

Hogy ez hogy jön ide? A főhősünk jobbikos önkormányzati képviselő.


A saját faj tisztaságának védelmét legjobb tudomásom szerint nem a zen buddhisták szokták hirdetni...

2012. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/131 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Ennek mi köze a Jobbikhoz? A fent leírtak alapján a Jobbikos szavazók csupán 1-2%-a gondolkodik így. Elismerem, nekem sem tetszik hogy mindenféle nép ide jön, de én nem gyűlölöm őket, mert tudom hogy végsősoron minden ember egy őstől származik.

2012. febr. 6. 13:42
 37/131 anonim ***** válasza:
84%
Azért az durva, kedves kérdező, hogy az aki képes eljutni a diplomáig, vagy képes egy érettségit letenni, az azért van, mert butább annál, aki még helyesen írni sem képes. Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Aki nem képes magyarul helyesen írni, az nem képes logikusan gondolkodni (ugyanis a magyar helyesírás rendkívül logikus rendszer). Ez nem azt jelenti, hogy egy-két helyesírási hiba vagy egy két elgépelés olyan nagy baj lenne. Csak az a baj, hogy ti gyakran olyan szinten helytelenül írtok, hogy már időnként azt sem lehet érteni, hogy mégis mit akartok mondani.
2012. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/131 anonim ***** válasza:
84%

"Ennek mi köze a jobbikhoz"

Hadd segítsek, mert látom a te nagyon okos józan paraszti eszed nem birkózik meg a szövegértéssel:

"A főhősünk jobbikos önkormányzati képviselő."

2012. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/131 Sz1u ***** válasza:

Kérdező!


Már immáron másodjára kérem, hogy mondj valamit a 00:17-es kommentemről (ismét átsiklottál felette).


Tényleg kíváncsi vagyok a véleményedre! Ami a legfurcsább, hogy eddig összesen egy kommentelő tudott belekötni, akkor is csak a szoborba. Abba nem, hogy fasiszták voltak ott, nácik, gárdások, ill. jobbikos.

2012. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/131 A kérdező kommentje:

"Már immáron másodjára kérem, hogy mondj valamit a 00:17-es kommentemről"


Mit szóljak ettől a 10 sor tömör semmitől? Kik kezében is van az Atv.hu? Na ugye...


Ha már itt tartunk, te mit szólsz ehhez:

[link]


Szálasira is csak ráragasztották a náci jelzőt, mint ahogy most a Jobbikra, és a Gárdára próbálják.


Alapvető dolgokkal nem vagytok tisztába, például hogy mik voltak Szálasi tervei, csak a tudatlanság beszél belőletek. A Jobbikról sincs fogalmatok, csak azt szajkózzátok amit a média nevelt belétek. Azzal a kommenteddel amibe azt írtad hogy "Mondták a híradóban", elástad magad nálam! :) Te kis agymosott rabszolga.

2012. febr. 6. 18:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!