Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik nácizzák a Jobbikot...

Azok akik nácizzák a Jobbikot és a Gárdát, mégis mi alapján teszik ezt?

Figyelt kérdés

Ártottak nektek valamit?

Vagy ha valaki bemondja a tv-ben, az már nektek elég? Akkor ti már egyből el is hiszitek? Miért ilyen a magyar nép? :-/

Bár csak tudnátok milyen az igazi "náci kor", azt hiszem nem irkálnátok ilyet.


2012. febr. 5. 23:45
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/131 anonim ***** válasza:
84%

"Ha a második világháborúban a németek győztek volna, akkor most a zsidók lennének a szélsőségek, és a náci eszméket valló emberek az "átlagemberek"."


Ez igaz, valószínűleg ez lenne, persze lehet, hogy akkor meg Hitler halála után felbomlott volna az egész, de ez már a mi lett volna ha esete, ebbe ne menjünk bele.


Nade nézzük tovább mit írtál utána:

"Úgy tanulnád a történelmet az iskolában ahogy a nácik megszabják, a saját világnézetük szerint. Valószínűleg úgy írnák meg a történelem könyveket, hogy a zsidókat állítanák be rossznak, és magukat jónak. "

Ez is valószínűleg így lett volna. De most akkor nézzük meg, hogy a valóságban mi a jó.

Kezdjük a náci ideológiával: az árja faj felsőbbrendű a többinél, a többi faj csak szolganép.

Most nézzük a mai ideológiát: minden ember egyenlő, attól függetlenül, hogy hová született.

Akkor melyik is a jó ideológia? Szerintem a jelenlegi az, és szerintem ha szavazásra bocsátanánk, akkor is a jelenlegi lenne.

2012. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/131 A kérdező kommentje:

"Elsősorban a kurucról, nem

mellesleg. Én egyébként ritkán

látok holokausztról bármit is."


Akkor azért volt szó múlt hét csütörtökön a 21.szd-ban a "szegény zsidókról" és holokausztról.

Az alatta lévő marhaságod már nem kommentálnám, szégyelheted magad hogy magyar létedre ilyet mondasz.

2012. febr. 6. 20:01
 63/131 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező ne terelj, mert látom kifogytál az érvekből. A gárda és a jobbik szimpatizánsai között találjuk a legtöbb náci szimpatizánst, ez tény.
2012. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/131 anonim ***** válasza:
84%

"Az alatta lévő marhaságod már nem kommentálnám, szégyelheted magad hogy magyar létedre ilyet mondasz."


Ez a baj veletek, hogy ti érzelemből politizáltok, a tényeket és a számokat, amik alapján két dolog összehasonlítható, mégsem vagytok hajlandóak figyelembe venni.

És számomra a Holokausztba az is beletartozik, hogy a mi katonáink is meghaltak. Ez a magyar nép Holokausztja, a Don kanyar. És persze ott vannak zsidó honfitársaink is, többek között Radnóti.

2012. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/131 anonim ***** válasza:
60%
Én nem jelenteném ki ilyen határozottan, hogy a kuruc holokausztozik. Épp elég ha valaki csúnyán néz egy zsidóra és máris szervez egy tüntetést valamelyik szervezetük-kapva kap az alkalmon, hogy ájvékolhasson egy sort. A sajtóból pedig árad a "náciveszély"
2012. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/131 anonim ***** válasza:
többmillió :)
2012. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/131 A kérdező kommentje:

"Most nézzük a mai ideológiát:

minden ember egyenlő, attól

függetlenül, hogy hová született.

Akkor melyik is a jó ideológia?

Szerintem a jelenlegi az, és

szerintem ha szavazásra

bocsátanánk, akkor is a jelenlegi

lenne."


Jézusom, te tényleg vakk vagy... : S Most már értem hogy miért szidod Fankadelit, mert valójában nem is érted miről énekel. Azt hiszed érted, pedig még a felületét sem kapizsgálod... Szerinted ez lenne az ember sorsa? Hogy adjon, vegyen, mérgezze magát "ételekkel", nézze az agymosó tv-t, "sztárokat" imádjon...stb. Szerinted ez tényleg normális?

2012. febr. 6. 20:09
 68/131 anonim ***** válasza:
80%

A jelenlegi ideológiának csupán egyetlen baja van, hogy nem működik :)


Mellesleg rég nem arról szól már, mint ahogy annak idején Rousseau vagy akár Petőfi megálmodta.


Nekem sokkal jobban fáj Trianon, mint a holokauszt.

2012. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/131 A kérdező kommentje:
Oroszlán, én nem vallok náci nézeteket, de az ő ideológiájuk van a legközelebb ahhoz a világhoz amit élni kéne. Itt két szélsőség van. A nemzetszocializmus, és a mai rendszer. Az aranyközéputat kéne megtalálni, de ahhoz gyökeres (lehetetlen)változás kéne az emberek gondolkodásában. Hogy a csilivili ruhácska, a szuper "klaszcsi" okos telefon, és a menő felzselézett haj helyett az emberi értékek legyenek a mérvadóak.
2012. febr. 6. 20:15
 70/131 anonim ***** válasza:
84%

"mert azt nevelték beléjük hogy ez a normális; hitelekből élni, és kamatrabszolgasában tengődni. "


És itt jön be aluliskolázottságod. Hadd hozzak fel egy példát:

Szüleim vidékről, szegény családból származnak, mindketten. Amikor összeházasodtak, kénytelenek voltak hitelt felvenni, hogy saját lakáshoz jussanak. Nem nagy lakáshoz, csak egy kétszobás panelhez. Ennek ellenére sosem éreztem azt, hogy kamatrabszolgaságban élnénk. A részleteket mindig pontosan fizették, és bizony egy idő után el is fogyott a hitel, a lakás meg a miénk lett. Ennek persze feltétele volt, hogy csak annyi hitelt vettek fel, amennyit tudták, hogy akkor is tudnak fizetni, ha valamelyikük munkanélkülivé válna. Sőt tovább megyek: nem csak törlesztették a hitelt, hanem félretenni is tudtak. Sőt pár éve nagyobb lakásba költöztünk (persze újabb hitel segítségével), de még így a válság közepén sem okoz gondot a fizetése.

Na mondjuk az egész előfeltétele az volt, hogy a szüleim annak idején hajlandóak voltak TANULNI. A buta emberek kerülnek csak adósságcsapdába, akik hitelt hitelre halmoznak.

A hitel ugyanis ha hiszed, ha nem, nem ördögtől való dolog, amennyiben ezt a régi mondást megjegyzed: addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér.

2012. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!