Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől kezdték el Orbánt...

Mitől kezdték el Orbánt érdekelni a hajléktalanok?

Figyelt kérdés

Pénteken üzent nekik a rádióinterjújában, most meg személyesen kilátogatott egy új szállóra a Blikk kíséretében. Eddig a FIDESZ csak üldözte, korlátozta a hajléktalanokat. Büntetik az utcán lakást, a kukázást, Zuglóban felszámolták a sátoraikat stb. Erről nem esett szó ezen a látogatáson?


[link]


2012. febr. 6. 09:15
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
78%

"Nem az a marhaság, amit kritizálsz, hanem amit te állítasz, hogy hajléktalan leszel, ha nem tudod fizetni a lakáshitelt. Ki kell adni a lakást bérbe, és visszaköltözni szülőköz, barátokhoz. Nem bonyolult, és időben kell cselekedni, nem kilakoltatáskor. De ha valaki inkább hagyja veszni a lakást, és nem tesz semmit e helyzet megoldásáért, az tényleg hajléktalan lesz a végén, viszont akkor teljes mértékben saját magának köszönheti."


2 millióért elvitte a bank a házamat -9 millió a baki minimál eladási értéke-, perelem, mégis kilakoltattak 2 gyerekkel. Kiadni nem tudtam, mert mégis hol laktam volna?

2012. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 09.03-nak

"Ki kell adni a lakást bérbe,és visszaköltözni a szülőkhöz,barátokhoz.Nem bonyolult..."-írod.Valóban nem.Összeszedjük a gyerekeket,kutyát,macskát,mosógépet,lábosokat,virágokat,bútorokat,széket,asztalt,és becsengetünk a barátokhoz,márpedig mi mától itt fogunk lakni ha nem veszitek zokon.Vagy hogyan képzelted ezt a remek ötletet?De a viccet félretéve:Szülők már elég sok helyen vagy meghaltak,vagy egy szobában laknak.Nem mindenkinek van 2-3 szobás lakása,vagy ez nem is jutott eszedbe?Te megengednéd,hogy a barátod és a családja beköltözzön hozzád,akár évekre?Nem hiszem:))))))

2012. febr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
68%
Pedig, hiszed vagy nem, pontosan egy ilyen helyzetben élek, illetve éltem a végtörlesztésig. Csak én a bérlő voltam. Megegyeztünk a tulajjal, mi besegítettünk a hitelbe a bérleti díjjal, fenntartottuk a lakást, ők pedig elköltöztek. Jó megoldás volt, de sajnos a végtörlesztés miatt eladták a lakást, így másikat kellett keresnünk.
2012. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
De volt hová költözniük,az isten áldjon már meg.De ha nincs hová költözni,akkor mi van???????
2012. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!