Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Havi 47 ezer forintból jól...

Havi 47 ezer forintból jól meg lehet ma Magyarországon élni? Ezt, hogy értette Matolcsy?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 6. 13:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

"Meg lehet élni ha nem kell más személyről is gondoskodnod, és nincs adósságod sem. Egyébként lehetetlen vagy nagyon sanyarú körülmények között talán."



A MONDAT A KÖVETKEZŐKÉPP HANGZOTT:


"Havi 47 ezerből nagyon jól meg lehet élni"

2012. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nem azokat kell szem előtt tartani akik 80 ezret sem keresnek és még érettségijük sincs."


Te barom! Dolgoztam a családsegítőnél ahol diplomával keresnek ennyit emberek, és ha hiszed ha nem ez nem is egyedi eset, nem csak ott dívik. Ismerek viszont teljesen tanulatlan embereket akik hazavisznek 200 fölött.

2012. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Matolcsi egy nagyon nagyon nagyon beteg ember! Az a baja hogy leállt az agya és nem indult újra :-) ezért össze vissza beszél minden marhaságot.(reméljük hogy már nem sokáig:)
2012. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
85%

"Komolyan, szerinted hol keresnek az emberek álltalánosan 200e ret? Mert én nem is tudok ilyen helyekről."


Tudod kolopelének van egy üvegbegyűjtő cége a városi kukákból és nála még a takarítónő is havi 400ezret keres.

2012. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
84%
fölöslegesen szidjátok matolcsyt/direkt kisbetüvel/mert igen is igazat mondott. havi 47 ezerböl igenis meg lehet,csak azt nem mondta meg, hogy adott hónapban hány napig .kiváncsian várom a válaszát,mert eddigi nyilatkozatai alapján mindenre tudja a megoldást.
2012. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 doboszoli ***** válasza:
100%
Nem minősítem, mert örökre kitiltanak...
2012. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Pont 47 ezret hagytam legutóbb a postán amikor befizettem a csekkeket.
2012. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
19%
"Tudod kolopelének van egy üvegbegyűjtő cége a városi kukákból és nála még a takarítónő is havi 400ezret keres." Ipari kerámia a fő profilom, és nem a takarítónő keres ennyit hanem a szakemberek. A takarítónőnek meg kell elégednie 150 ezerrel. Mit mondjak, nem szokott elégedetlenkedni.
2012. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék arra, hogy Matolcsy úr a 47 000 Forintot kitől hallhatta, mert biztosan nem saját tapasztalatból beszélt.

Vajon ki "adta a szájába" ezt az összeget, vajon hány darab ilyen-olyan túlfizetett idióta barom dolgozik százezrekért, milliókért ennek a kormánynak (vagy egy másiknak), akik éppen ezt az összeget jelölték meg?

2012. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Mivel hivatali lakása ,autója ,benzinkártyája van és ingyen kajálhat a parlamenti büfében.

Így tényleg lazán ki lehet jönni havi 47 ezerből .Bár Matolcsy úr elfelejtette hogy nem mindenki tudja ezeket megoldani:)

2012. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!