Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatalabb korosztály 18-40ig...

Nem dávid kérdése:

A fiatalabb korosztály 18-40ig milyen pártra szokott szavazni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 13:51
1 2 3 4
 1/31 Imre Pál ***** válasza:
97%
Én a 'Világ proletárjai egyesüljetek' című pártra szoktam szavazni.
2012. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
A kommunista pártra.
2012. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam, hogy a fiatalsag tobbsege mindig mindenutt (nem csak MO-n) a nacionalizmus fele hajlik. Az, hogy baloldali partok is kerulnek ki gyoztesen a valasztasokbol, az azert van, mert a fiatalok kisebb szazalekban mennek el valasztani.
2012. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Mert a Fidesz meg az mszp mellet főként nyugdíjas táborokat látok.
2012. febr. 7. 14:10
 5/31 Imre Pál ***** válasza:
Jól látod. Ők ugyanis a lakosságon belül arra a táborra építenek amelyiknek a legnagyobb a létszáma. A kortábla sajnos így néz ki.
2012. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki arra szavaz, ami neki szimpatikus.
2012. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
A fiatalabbak ahogy előttem is már leírták a Jobbik(Nacionalizmus, Nemzeti radikalizmus) felé hajlanak, az idősebbek pedig a Fidesz(Polgári demokrácia ill. konzervativizmus) és Mszp(szocializmus) felé általában.
2012. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
46%

A kommunizmus és mindent ami azzal kapcsolatos gyűlölöm szóval MSZP kilőve.Utálom a proletár dolgokat.


Egyikre sem szavaztam mivel nem szimpatikus egyik pártnak sem a programja.A jobbik túl maradi , szűk látókörű ,maradi, és túl nagy a rokonszenv az oroszokkal és a törökökkel ami véleményem szerint rendkívül rossz.Az LMP-t meg lehetetlen pártnak gondolom.A Fidesz pedig szörnyű , régen jobb párt volt most valami idióta konzervatív párttá változott.

2012. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%

."Utálom a proletár dolgokat"


Azt se tudod mit jelent hogy proletár!Utálod azokat az embereket akik az országban dolgoznak előállítják a kenyeredet zabálnivalódat, az ország működését biztosítják? Éhendöglenél ha ők nem dolgoznának!

2012. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%
A fiatalok azért hajlanak a Jobbik felé, mert beléjük még nem neveltek mindenféle ideológ iát Pl. A nyugdíjasokba a kommunizmust. Csak a fiatalok képesek tisztán látni, ezért szavaznak a Jobbikra.
2012. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!