Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről mit gondoltok?

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Csak azok irkáljanak, akik végig nézték a videót!

6:38-nál kezdődik a lényeg !

http://www.youtube.com/watch?v=wpxF2WZEfpc


2012. febr. 17. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hülye összeesküvés-elmélet!
2012. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ebbe mi az összeesküvés elmélet te agyatlan? Az hogy megállapít pár tényt egy logóról? Istenem mekkora verebek járnak ide... Nézd végig a videót te szerencsétlen!
2012. febr. 17. 10:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Vallásos vagy kérdező? Mert, ha igen, akkor a te "bandád" sem különb (feltéve, hogy hiszünk a videónak).

Tudod te egyáltalán ki az a Moloch és mi volt a kánaánita vallás? A kánaánita vallásból lett a zsidó, a zsidóból meg a keresztény. A kánaánita vallásban több istent imádtak, többek között Molochot, Ba'alt és igen, Jahvét (JHV, Adonáj, Jehova), aki termékenység- és viharisten volt. Az ő felesége Ashera (találtak olyan bibliai leletet, ahol említik is). Namármost Jahvét "menekítették át" előbb a zsidó, majd a keresztény vallásba. Tehát te egy termékenység- és viharistent imádsz (ha keresztény vagy), akinek neje is volt. Az ő bandája Moloch és a többiek...

2012. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kell vallásosnak lenned, és ha végig nézted volna akkor tudnád hogy miért ! Én nem vagyok vallásos.
2012. febr. 17. 11:51
 5/11 A kérdező kommentje:
De nektek már megint sikerült a "lényeget" kiragadni... megint elmentek a lényeg mellett, és ilyen baromságokat irogáltok hogy "vallásos vagyok-e?"
2012. febr. 17. 11:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Hehe, ebből a baromságból az összes részt végignéztük az öcsémmel. Mellesleg rég röhögtünk ilyen jót (ebben a közben elfogyasztott fröccs is besegített). Szerintem a faszikámnak túlszámlázott a Vodafone, vagy Sebestyén Balázs nem olvasta be a rádióban egy SMS-ét. Az utolsó része, amúgy a legjobb, ami Rihanna Esernyője névre hallgat. Mindamellett, hogy imádom Rihannát és voltam kint a koncerten, enyhén baromságnak éreztem, hogy a Ku Klux Klánt és egy fekete bőrű énekesnőt (Rihanna) egy kalap alá vettek. Melelsleg a Ku Klux Klán magát kereszténynek mondja, ez meg papíron sátánista világösszeesküvés. Hiteles forrásnak meg az Ördögűző című JÁTÉKFILMET teszik be. Szórakoztató...:D A megfogalmazásaikat imádom, amúgy a legjobban. Az Umbrella klippjében Rihanna haja letakarja az egyik szemét, idézem "Téged is magához csábít, az egyszemű szörny!" Imádom!! :D
2012. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm ezt Neked!

Sokat sírtam a röhögéstől!!!

2012. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kell ezen nevetni... megállapított pár tényt, amit képekkel, illetve szöveggel is bizonyított...
2012. febr. 17. 18:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Elemeznéd, hogy mit is értesz A LÉNYEG alatt?
2012. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És melyek azok a tények, amelyeket képekkel és szövegekkel (és mik azok a képek és szövegek) bizonyított? Remélem, nem a spanyolországi paradicsomdobálásra gondolsz pl., ahol az egyik a másik fejére keni a paradicsomot, és közben a póló meggyűrődött és ha az ember állatira megerőlteti magát, akkor belelát egy fejre állított keresztet. Hentesköpeny??? A fehér ing???
2012. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!