Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges Magyarországon...

Lehetséges Magyarországon forradalom vagy polgárháború?

Figyelt kérdés

Bármilyen indokból.


Aki azt írja, hogy ez hülyeség az ne írjon!

Aki nem tud rendesen írni az meg ne fáradozzon!


2012. febr. 18. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Mivel az emberek egy gumibot ütés után 6 évig véres tömegoszlatásról beszélnek ezért nemes egyszerűséggel puhányúságból sem lenne semmi. Mindazonáltal nincsenek nagy ellentétek az országon belül sem lényeges kulturális különbségek.
2012. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Irigykedve nézem azokat a nemzeteket akik egy-két, a társadalom nagy részét negatívan érintő intézkedés miatt hetekig harcolnak az utcán az igazukért. Simán leváltják az aktuális vezetést mint legutóbb a románok, úgyhogy nem tudom mi van velünk... Szeretem a hazámat de tényleg mi vagyunk a legbirkább nép a világon. Amúgy a kérdésre válaszolva emiatt a mentalitás miatt nem lesz soha se forradalom se polgárháború, inkább a küszöböt rágva halunk éhen.
2012. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki utcán vadul lázadozó magyar népet akar, nem tudja mit kíván... Egy problémát igenis lehet békés úton rendezni, és ez nem jelenti azt, hogy mindenki birka lenne. Ennen az országban nincs szükség több kilőtt szemre!!!Általánosságban: A forradalom a fennálló antidemokratikus rendszer ellen robban ki. A polgárháború meg amikor két v. több hatalmi központ akarja a saját politikai rendszerét az országra ültetni.
2012. febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Polgárháború?

1. Nincsen ehhez elég nagy feszültség.

2. Nincsenek fegyverek a lakosság kezében.

3. Nem is nagyon tudnak szerezni.

4. Egyáltalán mi a rosseb lenne ennek a felkelésnek a célja?

Az esélye konkrétan nulla.

2012. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

". Ennen az országban nincs szükség több kilőtt szemre!!!"


Erről beszéltem. Mi még mindig ezért siránkozunk. Líbiában több ezer MEGGYILKOLT emberért nem siránkoznak ennyit, mint itthon a kilőtt szemekért.

2012. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Semmi más nem kell hozzá csak az olyan emberek kritikus tömege, akiknek nincs mit veszteni!


Hogy ez megvalósúl-e, vagy nem, az mindíg csak egy pillanat kérdése, az éppen kialakúlt helyzetre reagálva.


Közvetlen nem szmítok rá, de jó úton haladunk!

2012. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Erről beszéltem. Mi még mindig ezért siránkozunk. Líbiában több ezer MEGGYILKOLT emberért nem siránkoznak ennyit, mint itthon a kilőtt szemekért."


Ezazzzzz, még egy betoji, aki nem volt kint egy tüntetésen sem amit szétvert a rendőrség, de a gép mögül nagy a szája. Amúgy ugye tudod, hogy az általad dicsőített arab forradalmak után megint lázonganak az emberek, mert nem változott meg semmi? Egy felkelés hosszú évekre szétverheti az addig működő gazdaságot. Ezt akarod ide is?

2012. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

"Ezazzzzz, még egy betoji, aki nem volt kint egy tüntetésen sem amit szétvert a rendőrség, de a gép mögül nagy a szája. "


Azért vicces. Én miért vagyok betoji? Úramisten szétverte a rendőrség! A focihuligánok játsszák a forradalmárt az utcán aztán kapnak egy maflást a rendőröktől és utána a neten meg a hírtvben sírnak, hogy meg lettek nyomorítva meg sajog a lábacskájuk. Ezek egy igazi polgárháborús helyzetben már rég egy menekülttáborban könyörögnének az amúgy gyűlölt nyugatnak, hogy mentsék meg őket.

2012. febr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy igazi polgárháborús helyzetben mindenki sírva könyörögne a nyugatnak, hogy menekülttáborba mehessen. Tudod van egy olyan tulajdonsága a polgárháborúnak, hogy ha nyersz akkor is csak veszítesz. Remélem érted mire célzok.
2012. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hiába hozták azt a törvényt, hogy lázadás esetén külföldi hadsereg is behívható!
2012. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!