Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan szeretnék ezt kivitelez...

Hogyan szeretnék ezt kivitelezni a kuruc olvasók?

Figyelt kérdés

[link]


"Axel von Nullmann · Kiemelt hozzászóló

Ha nem is teljességében, de hozzávetőleg, tisztában van a legegyszerűbb ember is, talán csak megérzésből, hogy ez a háború nem lesz egyszerű.

Ennek ellenére, a világ civil lakosságának, ad egy rettentő kiváló lehetőséget arra, hogy azt az elmaradt holokamut most bepótolja. Minden egyes harcoló, vagy közreműködő, esetleg csak szemlélődő zsidónak, van családja, rokonai, anyja, apja. Na már most, ha ezekre egy összevont csapást mér, a világ nem zsidó és a háborúval nem egyetértő lakossága, akkor egy örök életre el lesz véve a kedvük, ezeknek a héber férgeknek, minden nemű bűnözéstől, s beteges világuralmi törekvésektől.

Újra javaslom, hogy Irán megtámadásával egy időben, mindenki nézzen ki magának egy hozzá legközelebb eső zsidó családot és tegye azt amit a haza, a túlélés és az igazságérzete megkövetel.


Béla Turi · Kiemelt hozzászóló

Erre mondtam, ha elkezdődik a háború, nekünk el kell kezdeni a féregirtást! Nincs mese, nem munkaszolgálatról beszélek..... Én nem túszokról. Féregirtásról, ami most először, és utoljára, sikeres lehet."


Tudom, hogy csak néhány internetharcos forró vágyálma, akiknek a kijelentéseit felesleges komolyan venni, de azért elgondolkodtatott a kérdés.


Valószínűleg az ortodoxok kivételével, egy zsidó homlokára sincs ráírva, hogy "zsidó vagyok üssetek", szóval hogyan akarják azonosítani őket? Találomra minden 2. vagyonos/német vezetéknevű/héber keresztnevű/értelmiségi/köztudottan liberális/ nagyorrú/ csapott homlokú/(egyéb sztereotípiák...) vagy ezek kombinációjával rendelkező szomszédot agyonverik vagy mi? De ha mégis, ha valakiről egyértelműen tudják, hogy zsidó, miért kéne felelőségre vonni egy közel-keleti ország tettei miatt? Például mi köze van a 80 éves Kohn néninek, akinek az ükanyja is Magyarországon élt, Izraelhez? Egyáltalán mi értelme van a kollektív bűntetésnek?


2012. febr. 19. 20:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*kollektív
2012. febr. 19. 20:26
 2/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg akik ezt írják, hanyatt-homlok menekülnének, ha egy ravaszt meg kéne húzni. Mert aki képes rá, az nem írogatja facebookon. Ők csak várják, hogy valaki megcsinálja helyettük és ugyanúgy, ahogy a demokráciában, ők megelégszenek a legszebb feladattal: a tapssal. Ennyivel ők beérik.

Mondom ezt úgy, hogy nem kis ellenérzéssel viseltetek a zsidók iránt, de azért nem lőném halomra őket. De az ilyen kuruckodók is irritálóak.

2012. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

"A Kurucz olvasók csak gyűlölködni tudnak!"


És ti beszéltek a kollektív büntetés, illetve megbélyegzés ellen?

Én olvasom, szeretem a kurucot, de mégsem értek egyet azzal a kommentel, csak hogy tudd!

2012. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Én is olvasom a kuruc.info-t, mégsem gyűlölködöm. Ott legalább megjelentetnek olyan cikkeket, amiről a legtöbb hírportál mélyen kussol.
2012. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

"Én is olvasom a kuruc.info-t, mégsem gyűlölködöm. Ott legalább megjelentetnek olyan cikkeket, amiről a legtöbb hírportál mélyen kussol"


És most jön egy paradoxon, én pedig sosem olvasok kurucot, pedig ha valaki én aztán gyűlölöm a zsidókat, ráadásul személyes tapasztalatok alapján. És valahányszor ezt felhozom mindig megbélyegeznek, hogy rendszeres és fanatikus kuruc olvasó vagyok. Pedig ha hiszed, ha nem semmi értelme sem lenne tagadnom, ha úgy lenne épp egy névtelen fórumon. :)

2012. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"A homlokára egynek sincs. Az orrára mindnek."


Akkor érdemes lesz plasztikai sebésznek lenni egy jobbikos hatalomátvétel után.

2012. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"A homlokára egynek sincs. Az orrára mindnek."


Ahmendinezsád is zsidó? Mert karvalyabb orra nem is lehetne.

[link]

2012. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Ugyan.A Kuruc olyan szennylap mint a Blikk , csak a témája a zsidózás.Hasonlít a jobbikhoz csak annál elvetemültebb.


Sokan olvassák igen mint a Blikket de a legtöbben csak nevetnek rajta.

2012. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

"Akkor érdemes lesz plasztikai

sebésznek lenni egy jobbikos

hatalomátvétel után."


Fejezd már be ezt a gyülölködő fröcsögést te szerencsétlen! Ha a Jobbik hatalora kerül, max neked kell majd félned.

2012. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A jobbikkal az a baj hogy nem demokratikus párt hanem valami más.


SZABADSÁG!!!

DEMOKRÁCIA!!!

2012. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!