Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vissza lehetne valahogy...

Vissza lehetne valahogy csinálni trianoni békeszerződést valami újabbal?

Figyelt kérdés
Vagy miért nem hivatkozhatunk arra, hogy elévült, vagy ha visszakapjuk régi Magyarország területét cserébe ők is kapnak valamit, vagy már reménytelen?

2012. márc. 5. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
69%
És mit is tudunk felajánlani?
2012. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
64%

Szálljatok már le erről a témáról, hogy elévült, meg igazságtalan. És? Kit érdekel, hogy igazságtalan.

Tessék mondani egy olyan békerendszert, amit fegyverek nélkül vizsgáltak felül.

2012. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
38%
Már akkor elévűlt, mikor csehszlotákia feloszlott, és a románok, szerbek, szlovákok nem tartották be az önrendelkezési jogról való megállapodást. Más ország már rég vissza vette volna a földjeit, csak mi vagyunk ilyen nyomorékok... Sajnos nem csak a vezetők hiánya, mert van egy csomó aberrált aki szerint nem kéne vissza venni a nemzeti örökségünket...
2012. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
60%
El kellene már a múltat felejteni, és előre nézni. Vagy valaki akar háborúzni? Persze, akinek nincs mit veszítenie.........................
2012. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
73%

Te vagy paranoiás! A békeszerződések soha sehol nem évülnek el! Értelme sem lenne visszavenni az elcsatolt területeket!

Nem hiányzik nekünk is egy Koszovó!

2012. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
24%

"Értelme sem lenne

visszavenni az elcsatolt

területeket!"


Na erről beszélek, ilyen gyáva férgekkel van teli az ország... Szerintem ha lenne valami háború ezek az idióták hagynák el legelösször az országot. Én az életemet is oda adnám Nagy-Magyarországért, és nem csak nagyképűsködés.

2012. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
20%
A trianoni béke amibe elvették a földjeinket csak 50 évre szólt.50 év után vissza kellett volna kapnunk a földeket.Ez az egész teljesen jogtalan volt és még most is az.Nem rég olvastam hogy egy francia ember aki hallott rólunk utána nézett hogy a trianoni béke jogos volt e és még ő is bebizonyította hogy teljesen jogtalan volt konkrétan kiraboltak bennünket.Ja és egyáltalán nem reménytelen én még mindig azt vallom és még rajtam kívül rengetegen hogy vissza kéne foglalni a tulajdonunkat.Az őseink nem azért adták életüket hogy végül ez legyen.Szinte mindig szivattak bennünket de mi mindig megvédtük magunkat a legnagyobb birodalmaktól is.Nehogy már a románoktól meg a szlovákoktól fossunk be!Szerintem harcolnunk kéne!
2012. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
34%

"Hagyjuk már békén... nézzünk előre."


Már hogy hagynánk békén, mikor ma pont trianon miatt tart itt az ország!?

2012. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
21%
Én még ha kell kamikáze akciókba is bele megyek én annyira rühellem ezeket a mocskos tolvajokat és sajnálom hogy vannak olyan válaszadók akik nem értenek velem egyet.
2012. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
15%

# 9

Végre egy tisztaszívű, épeszű ember! Még több ilyen kéne az országba, és hamar kimásznánk a gödörből!

2012. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!