Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a fene az a balogarthur?...

Ki a fene az a balogarthur? Hogy írhat valaki ilyeneket az oldalán, büntetlenül?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 9. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg blogger.Ezeket a hülyeségeket meg azért írhatja az oldalán mert egyrészt szólásszabadság van,másrészt meg a kutya sem ismeri és senki nem foglalkozik vele.Harmadrészt meg most te reklámozod,aminek következtében több ember ránéz a blogjára,köztük az unintelligens ballibek is, akik leragadnak ebben a szellemi mocsárban.Ezáltal népszerűbb lesz ennek a p..csnek a blogja.Ezért nem érdemes ilyen kérdést ide feltenni.
2009. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Tényleg szólásszabadság van, ennyi.

Ha nem lenne ilyen durván és vaskalaposan elfogult, még értelmes embernek is tartanám...

A cigányokról meg annyit, hogy van egy csoportjuk, akik dolgoznak és ugyanúgy megélnek mint akármelyik magyar állampolgár, csak ők éppen nem panaszkodnak hanem dolgoznak és meg is élnek belőle segély nélkül. A gond azzal a részükkel van amelyik nem hajlandó dolgozni, és miattuk ítélik el a többit, pedig én nem hiszem, hogy eredendően ilyenek lennének mint amilyen állapotot most mutatnak. Jó az tuti, hogy a rendszerváltás után megszűnt egy rakat olyan szakma amit főleg ők műveltek, de ennyi idő utná illene már talpra állniuk. Egyébként a társadalom részéről meglenne a segítség nekik, hogy felzárkózzanak, csak nem igazán élnek vele, tisztelet a kivételnek. Az a baj hogy a pártok rajtuk akarnak szavazatot nyerni, ami miatt nincs meg a motiváció a változtatásra.

2009. jún. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Egy barom. Ánnyi.
2009. jún. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha minden politikust,médiaszereplőt megbüntetnének,érdekes lenne.

Miért ne írhatna Ő is ennyi marhaságot össze?

2009. jún. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
anno TomCat is hasonlóan kezdte...
2009. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez valami cigány fajvédő, magyar ellenes, rasszista.
2009. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút baloldali beállítottságú vagyok (a klasszikus értelemben), de ez egy fasz.
2009. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem rossz ez a blog, helyenként kissé koordinálatlan, indulatos, de ez nem baj. Elégedetlen hozzászólók, mégis mire számítottatok? Ezt a roma értelmiségit meg kell hallgatni, és kulturáltan is lehet egyet nem érteni vele - azzal sokkal többre mentek.
2009. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát apám, ha Neked ennyi eszed van, hogy ezt meg kell hallgatni...


Tudod, akkor a náciakat is meg kell hallgatni, hisz nekik meg az a véleményük.

2009. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

"Ki a fene az a balogarthur?"

Egy stratégia alkotó aki cigány is.


Szerintem a kérdező az! Nagyon reklám ízűnek tünik a kérdés!


Egy nulla olvasottsággal rendelkező blog, aminek a látogatási adatai egy nap alatt a 10000%-ot emelkedtek...

:D

2009. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!