Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miután a doktori...

Szerintetek miután a doktori tanács kezdeményezte Schmitt doktori címének visszavonását, az egyetem szenátusa miként fog dönteni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 29. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Majd blabláznak valamit, amit mindenki úgy ért, ahogy akar.
2012. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A következők játszanak a döntésben:

- Ha szemet hunynak: Az egyetem jóhírének lerombolása, és az elbírálások tisztaságának megkérdőjelezése, vagy

- ha visszavonják a címet: a köztársasági elnök meghurcolása és rajta keresztül az ország nevetségessé tétele.


Szóval valójában nem ott fog eldőlni a kérdés, szerintem most ők is csak valami jelre várnak "fentről". Végül valami köztes, kicsit-ez-kicsit-az megoldás lesz, amit lehet akárhogy magyarázni.

2012. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:

"és rajta keresztül az ország nevetségessé tétele"


Ez már sajnos réges régen megtörtént. Szerintem innen már nincs visszaút, csak az időhúzás megy, mert találni kell helyette valaki mást.

2012. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A doktori címet minden bizonnyal vissza fogják vonni. Nincs más lehetőség, a kerülőút nem sikerült, a plágium kimondatott. Hatalmas presztízsveszteség lenne az egyetem számára, ha nem vonná vissza. De ez még nem azonos SP lemondatásával. A két dolog között el fog telni egy kis idő.

Mellesleg biztos vagyom benne, hogy van B-terv. Január óta készülhettek erre, nem hiszem, hogy most kellene hirtelen keresni valakit.

2012. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!