Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elvették Schmitt Pál doktori...

Elvették Schmitt Pál doktori címét! Mi a véleményed erről, s szerinted le fog most mondani?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed a dologról?
2012. márc. 30. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A nemzetközi gyakorlat az, hogy hasonló esetekben "szokás" lemondani...
2012. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Kit érdekel? Vannak fontosabb dolgok is ennél! Ahelyett hogy azt vizsgálnák, hogy kinek mi a végzettsége vagy kinek mi szerepel a neve előtt, inkább munkahelyeket teremthetnének vagy csinálhatnának valami hasznosat is.
2012. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Miután az államfő az összes magyar állampolgárt képviseli, a minimum lenne, hogy lemond. Engem ne képviseljen egy hazug csaló szélhámos. Remélem, még sokan gondolják így.


Miután viszont ismerem a magyar viszonyokat, szégyenünkre esze ágában nem lesz lemondani, hacsak a közvélemény nem kényszeríti.

2012. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Andizsuzsi ***** válasza:
58%
Ma este be fogja jelenteni a lemondását. Különben vele együtt bukik a Fidesz is.
2012. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 doboszoli ***** válasza:
65%
Ez lenne az alap, de hát a Fidesz, és az etika nem analóg fogalmak. Kivéve ha az etikus magatartást mástól várják el...
2012. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog lemondani. Azon túl, hogy ismerem őket, mint a rossz pénzt, ezt arra alapozom, hogy Schmitt exkluzív interjúra jelentkezett be a közszolgálati tévébe a híradó után, ahol azt ígérték, hogy minden kérdésre megadja a választ. Ez nem éppen arra utal, hogy lemondana. Hanem arra, hogy az Orbántól kapott instrukciókkal összhangban ki akarja dumálni magát. Ez felel meg a FIDESZ-stílusnak, meg az ország színvonalának. Mert hát meg vagyok róla győződve, hogy bármilyen abszurd is, hogy marad Schmitt, a FIDESZ-szekta majd ezt is beveszi, mert istenként hisznek a Schmitt mögött álló Orbánban. A többiek meg majd beletörődnek ebbe is.
2012. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez magyarisztán, itt nincsenek szokások, itten ukáz van. ottmaradsz, vagy takarodsz.
2012. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 bumbi02 ***** válasza:

Én is azt gondoltam hogy lemond biztos..


Dee felrendelték a TEK-nek a készenléti állományát... Érdekelne hogy miért.. Ha lemond nem lesz semmigond.. Ők már tudják úgyis h lemond-e vagy sem.. De ha nem mond le, el tudom képzelni hogy lesz megint egy "flashmob"...

2012. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na, ugye megmondtam, hogy nem mond le.
2012. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

A jellemtelen, mindig helyezkedő, pitiáner Schmitt Pál 20 évvel ezelőtt csalást és lopást követett el, majd rá 12 évre HAZAÁRULÁST. Az, hogy nemhogy nem állt ki a magyar nehézatlétákért, a 2004-es athéni Olimpián, hanem a NOB mundérjába bújva még támadta is Őket, mindenkiben csak megerősíthették a közszájon forgó gyanút, hogy a Vaduz-ban (Berni nagykövetként Lichtensteinben is képviselte hazánkat) feladott névtelen levél erősen köthető hozzá, az Ő sugallatára készült, amelynek következtében a VADA a szokásosnál és az indokoltnál alaposabb dopping vizsgálatnak vetette alá a de facto egyébként Olimpiai Aranyérmet szerzett Annus Adrián kalapácsvetőt, és Fazekas Róbert diszkoszvetőt, ami az ismert eredményhez – a nehézatléták megalázásához– vezetett, a magyar szurkolók legnagyobb fájdalmára. Ha már ezt nem tudjuk közvetlenül bizonyítani, minimum a csalással megszerzett kisdoktori cím elvétele a megfelelő elégtétel (Igaz, attól a két aranyérmet még nem adják vissza!)


Lemondani nem fog, mert nem egy jellemes ember. Viszont Orbánt mindkét székét (pártelnöki és miniszterelnöki) annyira megingatta még a zsarolásokkal sakkba tartott FIDESZ-ben is a védelme érdekében tett kötelező nyilatkozatok sora, a „protokoll”, hogy hatalmának megőrzése érdekében el fogja játszatni – illetve az ellenzék kezdeményezésére engedi eljátszani – a Megfosztási Eljárást, és akkor az áldoktor számára nincs, élete végéig tartó elnöki fizetés, rezsiköltség nélküli ingyen lakás, 200 m2-es villában. Kocsi, sofőr, testőr, titkárság, reprezentatív irodában.

2012. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!