Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai Gordonra nemlehet...

Bajnai Gordonra nemlehet szavazni 2014-ben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 22:11
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
6%
valószínűleg lehet majd (sajnos)
2012. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
5%
az meg ki?
2012. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%
ja, a libás...
2012. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Legutóbbi nyilatkozatai szerint pártot alapítani vagy valamelyik színeiben indulni nem akar, az alapítványának ( [link] keretein belül fog tevékenykedni.


Persze 2014-ig még bármi megtörténhet.

2012. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%

tolja bele az usa a sok pénzt

tehát lehet

2012. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Unalmas már ez a "libás" sz...kodás !Ennek az országnak végül is ki a hóhér felelne meg ?
2012. ápr. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

A libáskodásról annyit hogy végeredményben csak ennyi van ellene és ő az egyetlen aki ellen valóban végigment egy jogi eljárás és még a fidesz sem tudta kicsinálni!


Szerintem nagyobb bűn hogy a fidesz az ÜGYNÖKTÖRVÉNYT úgy sunnyogja el ahogy tudja!

És Orbán papa se tisztességes munkával szerezte a bányáit, földjeit, cégeit!!


És Bajnai legalább rendbe tete a gazdaságot ami se előtte se utána nem tudott egyik vezető sem megtenni!!


Én remélem hogy visszatért mert csak őt tudom elképzelni aki ki tud húzni ebből a katyvaszból!

2012. ápr. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
ÁMEN ! ELŐZŐ.
2012. ápr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%

zoli7980!


"A libáskodásról annyit hogy végeredményben csak ennyi van ellene és ő az egyetlen aki ellen valóban végigment egy jogi eljárás és még a fidesz sem tudta kicsinálni!"


Attól még ő a volt vezetője annak cégnek és az emberek élete a lelkén szárad.


"Szerintem nagyobb bűn hogy a fidesz az ÜGYNÖKTÖRVÉNYT úgy sunnyogja el ahogy tudja!

És Orbán papa se tisztességes munkával szerezte a bányáit, földjeit, cégeit!!"


Ez igaz, elszámoltatás kell végre pártállástól függetlenül hulljon a férgese.


"És Bajnai legalább rendbe tete a gazdaságot ami se előtte se utána nem tudott egyik vezető sem megtenni!!"


Libajnai Kordon csak azért tette rendebe a gazdaságot mert azt csinálta amit az IMF mondott.A fideszre meg ráhagyott egy üres államkaszát már áprilisban.


"Én remélem hogy visszatért mert csak őt tudom elképzelni aki ki tud húzni ebből a katyvaszból!"


Visszatér sajnos de arról ne is álmodj hogy ő már valaha hatalom közelébe választják, no nem mintha a őt múltkor a nép kérte volna fel vezetésre hanem fleto helyett vitte el a bakhét.

2012. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

1.

"A fideszre meg ráhagyott egy üres államkaszát már áprilisban. "

Az baromira nem volt üres!! Ha figyeltél akkor hallotad volna hogy pl a MOL 500 milliárdot is az akkor felvett IMF pénzből fizettük ki! Bajnai a pénz kb 20-30%-át költötte el. Nagy része ment a bankokhoz feltőkésítésként és az MNB-be tartaléknak. És kb 30-40% maradt a fidesznek amit aztán valóban elköltöttek! Érdekes hogy a fidesz hogy elfojatta a száz meg ezermilliárdos IMF pénzt! Ha ezt nem teszik most nem kéne újat felvenni de ez egy másik történet...

Érdemes utánanézni ezeknek(javaslom keress rá hogy mi volt a MOL vétel fedezete és megtalálod...)


2.

"Attól még ő a volt vezetője annak cégnek és az emberek élete a lelkén szárad. "

Úgy gondolom a megfogalmazás a lényeg hisz egyrészt nem ő vezette a Hajdú-Bét-et(ő a tulajdonos Wallisnál volt) és a gazdák úgy mentek tönkre hogy hitelt vettek fel aminek majd a jó részét az állam kifizette. Viszont az egész ipar lehetetlenült el és maga a cég is addigra a szar irányítás miatt. A Wallis szerepe inkább az volt hogy választania kellett hogy a gazdák menekülnek ki úgy hogy lassan esik össze a cég és így veszteséges lesz nekik az üzlet vagy gyorsan és akkor meg nyernek is rajta. Utóbbit választották ami egy szemét húzás volt a dolgozók felé de tudható volt!

2012. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!