Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a KDNP külön indulna a...

Ha a KDNP külön indulna a következő választáson, ki szavazna rá, és miért?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, a Fidesz rájön, hogy több zászlóval is lehet táborozni, és hagyja, hogy a KDNP önállóan induljon. Vajon elérné a párt az 5%-ot?
2009. jún. 16. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Az biztos, hogy én a Tömjén Zsótiékra nem szavazok. Fuck kereszténység!
2009. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem,hogy elérné.Ezért most is összefog a Fidesszel.
2009. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszadó, kéretik nem off-olni (ez a f..k off angol szó használatának kerülésére vonatkozik).

Az angol nyelvből mást kéne átvenni: az angolszász sajtó minden politikust Mr., Mrs. vagy Ms. előtaggal nevez meg (még az észak-koreai kedves vezetőt és Fidel Castrot is). Próbáljátok csak ki: Semjén Zsolt úr, Dávid Ibolya úrhölgy, Orbán és Bajnai urak, Morvai úrhölgy, és így tovább. Fantasztikus lehetőségek lapulnak a másik ember tiszteletében, és ettől még nem kell szeretni őt vagy egyetérteni vele. Rajtunk múlik gyengécske demokráciánk kultúrája, állítsunk ki egy kicsit jobb bizonyítványt magunkról.

2009. jún. 16. 19:20
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Ettől az "úrhölgy" megszólítástól általában egy hidegrázás indul végig a gerincoszlopomon, ez már a nyelv megerőszakolása! Kb. olyan, mintha azt mondanám hidegmeleg, vagy simaérdes! A másik dolog a tiszteletről, hát részben igazad van, de a barom angolok honosították meg a "politikai korrektség" nevű ökörséget is, amiből aztán végképp nem kér a nép!


A kérdésre visszatérve, a KDNP-ről nekem egy párt, egy program, de még csak egy képviselő sem jut eszembe. Fogalmam sincs kik ők, és mit képviselnek. Ezért nem is szavaznék rá!

2009. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem érné el, mert nincs annyi hívő az országban.

Itt túlreprezentálva vagytok.

2009. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy érné el,szerintem a kettőt sem.Sehol nem lennének Orbánék nélkül.
2009. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Első vagyok:


Ha mások nem tisztelnek engem (vonatkozik ez az egész csodálatos magyar politikai elitre), akkor nekem sem kötelességem tisztelni a másikat. Aki azt mondja, hogy aki nem keresztény, az égjen el a pokolban, egyébként meg nincs helye az országban, aki nem keresztény, az nem magyar, satöbbi, azt én is elküldhetem az én vallásom szerinti pokolba. (Helvetének hívják egyébként, és korántsem olyan rossz hely, mint a keresztény pokol, úgyhogy még finom is voltam).


Ha én offolok a "fuck" szóval, akkor te is offolsz az "offol" szóval. De ha ennyire zavar, mondhatom azt is, hogy "sucks".


Most úr vagyok, vagy hölgy? Nem mindegy ám... Jól megállapítható nemem van, és nem gondolom, hogy a családi állapotomnak kellene meghatároznia azt, hogyan szólítanak.


Az angolszász törvényhozásban fontosabb az ember titulusa, mint hogy mit mond, lásd Lordok Háza. Félelmetes, hogy az angol parlamentben csak azért ülhetnek sokan, mert már az ükapjuk ükapja is ott ült. Az is félelmetes, hogy Amerikának egészen 2008-ig kizárólag WASP elnökei voltak, holott a nem-waspok aránya az országban 80%.


Kim Dzsong Il számomra k-ra nem "kedves vezető", miután képes lenne kirobbantani egy atomháborút, csak hogy a dinasztiája fennmaradjon, és uralkodon egy csődtömeg sztálinista országon.

Fidel "úr" azt sem tudja, mi az, hogy kommunizmus, miután 60 éve vedeli a jófajta kubai rumot.

Tömjén Zsótiról már írtam.

Dávid Ibolya nagyon konzervatív, csak éppen azt nem tudja, hogy mihez képest legyen az.

Orbán és Bajnai urak éppen azon vitáznak, hogy a következő ciklusban ki csapolhassa tovább a nép vagyonát, egyébiránt meg nem igazán érdekli őket a magyarok sorsa.

Morvai úrhölgy kijelenti, hogy az EU-nál rosszabb dolog nem történhetett Magyarországgal az elmúlt húsz évben, de azért kimegy Brüsszelbe, és felveszi az EU-s másfél millás havi fizetését öt évig, heti két napos "munkáért". (Ültem már kinn a bársonyfotelokban az EU-parlamentben, tanúsíthatom, hogy remekül lehet bennük szunyókálni).


Szóval akkor kit is tiszteljek?


Köszönöm a szót.

2009. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A KDNP külön indulása számos nehézségbe ütközik. Egyrész. az alapszervezetei közösek a Fidesszel ígyazoknak szét kellene válnia. Ez komoly dilemma elé állítaná őket. Másrész ahol a Fiesznél maradnak a csoportok ott újakat kell létrehozni. Kérdés honnan. Csábítsanak át a Fideszből? E mellet meg kéne a KDMP-nek fogalmaznia magát, miben különböznek a Fidesztöl. Akkor most a Fideszt v. az MSZP-t támadjuk? Ilyen kérdésekkel kellene szembe néznie a pártnak, amelet jelenleg nem kíván felvállalni, ezért marad a Fidesz. Meg szét válva lehet, hogy mindkettő kevesebb szavazatot is kapna.
2009. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a Fidesz nélkülük többet kapna.
2009. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Ahhoz, hogy a KDNP rendesen szerepeljen, az emberekkel újra meg kell ismertetni magukat, konkrétan én csak a nevüket ismerem, igaz, én még csak huszonéves vagyok, de ha szavazókat akar egy párt, akkor a szavazóknak ismerni kell őket. Az elvakult szavazók korának lassan vége. Az emberek szeretnék tudni, kire-mire szavaznak, a skandálható szövegelés már kevés az üdvösséghez (erre bizonyíték az a sok ember, aki nem megy el szavazni).
2009. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!