Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy választás utáni napon véletlenül pirosat vagy naracsságát vett fel és leszólták az emberek, hogy huuu fideszes stb?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem :D De biztos kiröhögném :D
2009. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

ez vicces és szánalmas nem mszp-sek fidesz-esek jobbikosok vagy szadeszosak vagyunk hanem emberek.

Csak ezt sokan nem értik és ők talán még rosszabbak mint a pártok, pedig az elég nehéz 28/f

2009. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
A munkahelyi egyenpóló piros. Viszont szinte mindenki a Jobbikhoz vagy FIDESZhez húz nálunk. Szerinted? :) Vicces, de nem csak választáskor, általában. De ha egyszer ez nézett ki jól. Nekem meg a kék a kedvenc színem ráadásul, pedig a kék pártot rühellem.
2009. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem öltözködéshez kapcsolódik, de az egyik ismerősünk annyira bele van b.zulva a Fideszbe, hogy kiirtotta az összes piros rózsát a kertjéből. Pfff.... Pedig azok a szegény virágok aztán semmiről sem tehetnek.
2009. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de én röhögném ki azt, aki emiatt leszólna, mert ez dedós. Mellesleg az én leggyakrabban viselt színeim a fekete-fehér-vörös, farmerben pedig a kék, nyári öltözetben az ezüst-kék is, a narancssárgát meg max. mintaként hordom fekete alapszínnel. Nekem ezek a színek állnak jól és elismerően fordulnak utánam (nő vagyok). Ezeknek a színeknek semmi köze a politikához, de aki ujjal mutogatna rám politikai célzattal, azt tökön rúgnám ott helyben, hogy nappal látná a csillagokat (ha nő, akkor meg gáncsolnék rajta egyet).
2009. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem hatodikban "szívatott" (szerinte) az egyik kiskölök osztálytársam, hogy fideszes vagyok, mert narancssárga a tollam. :D Kiröhögtem. :D
2009. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a volt barátom annyira elvakult jobboldali volt (amúgy nincs bajom a jobboldali, nem elvakult emberekkel, pl. nagyszüleim is azok), hogy egyszer egy boltban kicsapta a hisztit, hogy ne merészeljek piros melegítőt venni. Úgy cirkuszolt, mint egy 5 éves, pedig 25 volt akkor már. És úgy egyáltalán, semmiből nem vehettem pirosat soha. Pedig a kedvenc színem. Meg a fekete. Azzal mondjuk nem volt baja. De asszem mondanom sem kell, hogy hamar elegem lett a gyermekded hülyeségeiből :)
2009. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt, és kiröhögtem. Kék pólója volt.
2009. jún. 17. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Akkor, ha én most bemegyek az intersparba vagy a pennybe, akkor MSZP-s vagyok? :D És ha narancsot eszek az utcán? Akkor ezzel azt szimbolizálom, hogy a FIDESZ-el értek egyet? Aki így gondolkodik, s egyből ezeket vonja le, ott már valami baj van. Szörnyű, hogy a politika ennyire beleépült már az életünkbe. :(
2009. jún. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
én szavazni mentem narancssárga pólóban, de teljesen véletlenül, csak akkor kaptam észbe amikor furcsán néztek rám az ismerőseim, hogy hát nem is vagyok fideszes:)
2009. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!